Krikščionių vaikų namai padavė Bideno administraciją į teismą

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Krikščionių vaikų namai padavė Bideno administraciją į teismą

Pen, 12/10/2021 - 20:00
Kategorija:
0 komentarų

Krikščionių vaikų globos namai siekia teistis su J. Bideno administracijai, nes nenori apgyvendinti vaikų LGBT+ šeimose, rašo PinkNews.

Holstono jungtiniai metodistų namai Greeneville mieste, Tenesyje, rūpinasi vaikais ir padeda jiems susirasti įtėvių šeimas bei globėjus. Šie namai yra susijusi su Jungtine metodistų bažnyčia, kuri mano, kad „homoseksualumo praktika yra nesuderinama su krikščionišku mokymu“ ir kad „seksualiniai santykiai galimi tik monogaminės, heteroseksualios santuokos sandoroje“.

Gegužės mėn. Joe Bidenas panaikino Donaldo Trumpo įvestus ribojimus ir nurodė, kad bet kuriai tarnybai, kuri gauna finansavimą iš vyriausybės Sveikatos ir žmogiškųjų paslaugų departamento, draudžiama diskriminuoti dėl seksualinės orientacijos ar lytinės tapatybės, net ir prisidengiant religijos laisve.

Holstono jungtiniai metodistų namai gauna valstybinį finansavimą ir nori toliau šeimas skirstyti į tinkamas ir netinkamas remiantis religiniais įsitikinimais. Vaikų namai ketvirtadienį pateikė ieškinį JAV Tenesio rytinės apygardos teismui, teigdami, kad apsauga nuo diskriminacijos pažeidžia jų teisę į religijos laisvę.

Komentuodamas ieškinį Jungtinių Valstijų sveikatos ir žmogiškųjų paslaugų sekretorius Xavier Becerra tikino, kad yra „įsipareigojęs“ užtikrinti, kad religinės išlygos nebūtų leidžiamos, kai kalbama apie apsaugą nuo diskriminacijos.

Daugiau PinkNews.

Krikščionių vaikų globos namai siekia teistis su J. Bideno administracijai, nes nenori apgyvendinti vaikų LGBT+ šeimose.