Viktorija Čmilytė-Nielsen

ŠIANDIEN - "Visos šeimos svarbios" - renginys Katedros aikštėje

Susituokusi ar gyvenanti kartu, turinti vaikų ar bevaikė, tos pačios lyties, vieniši tėvai, ar seneliai, auginantys anūkus – visos šeimos yra NUOSTABIOS! Ir vienodai svarbios! Tarptautinė šeimos dienos proga ŠIANDIEN nuo 14 val. vyks išskirtinis renginys Katedros aikštėje. Kviečiame dalyvauti.

Viktorija Čmilytė-Nielsen sako, kad dalis liberalų ir toliau nepalaikys partnerystės įstatymo

"Kad įstatymas svarbus ir reikalingas - nekyla abejonės tiems, kas siekia, kad būtume sveikesnė demokratiškesnė Lietuva. Lietuva su kuo mažiau šviesių žmonių emigravimo ten, kur lygybės daugiau. Lietuva su gera homoseksualių ir transseksualių paauglių emocine sveikata. Lietuva su įvairiomis, laimingomis ir mylinčiomis šeimomis", - po susitikimo su Seimo pirmininke rašė aktorė Elžbieta Latėnaitė.

Viktorija Čmilytė-Nielsen apie partnersytės įstatymą: Lietuva turi daryti savo namų darbus

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen teigia nematanti pagrindo dėl situacijos Ukrainoje atidėti su žmogaus teisėmis susijusius klausimus. Politikės teigimu, natūralu, kad pavasario sesijos pradžioje parlamentarai koncentruosis į projektus, kuriais bus siekiama padėti Rusijos karinę agresiją patiriančiai Ukrainai. Tačiau, pažymi ji, tai nėra priežastis tokius klausimus kaip Partnerystės įstatymas atidėti ar apskritai nesvarstyti.

Čmilytė-Nielsen: Partnerystės įstatymas turėtų grįžti į Seimo darbotvarkę tik su viena sąlyga

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen sako, kad tam, jog į Seimą pavasario sesijoje grįžtų Partnerystės įstatymas, būtina plati parlamentarų parama. Pasak jos, to kol kas įstatymo iniciatoriams dar nepavyko užsitikrinti.

Stambulo konvencijai skirtame renginyje – V. Čmilytė-Nielsen žinia apie žmogaus teises

Pandemijos ir migracijos krizės aktualizavo žmogaus teisių klausimus, tačiau viešojoje erdvėje įsivyravus šioms diskusijoms matyti ir tam tikrų sąvokų devalvavimas, sako Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.