Aktyvas

Ieškote aktyvo, pasyvo, universalaus vyro? Grindr paskelbė kur jų ieškoti

Pažinčių programėlė Grindr paskelbė šalis, kuriose daugiausia vieną ar kitą lytinių santykių poziciją mėgstančių gėjų ir biseksualių vyrų. Taigi, jei norite sėkmės - jau žinosite kurioje pasaulio dalyje ji bus didžiausia.

Pasyvūs gėjai atskleidžia kokie aktyvų veiksmai atgraso nuo sekso

Būti geru meilužiu yra menas. Realybė tokia, kad ne visi esame menininkai ir nebūtinai jais tapsime. Tačiau kai kalbame apie lytinį aktą - kai kuria veiksmai priverčia gėjus atsitraukti. Apie tai užvirė diskusijos pokalbių tinke „Reddit“.

5 klausimai apie gėjų seksą, kurių nedrįsta paklausti heteroseksualai (I dalis)

Veikiausiai to niekas nepripažins, bet gėjų seksu domisi ir heteroseksualūs žmonės. Jiems kyla klausimų kaip atliekama viena ar kita, tiesiog šiaip smalsu kas iš tiesų vyksta už uždarų durų, kai susitinka du vyrai. GayLine.LT pateikia atsakymus į šiuos klausimus.

8 problemos, su kuriomis gali susidurti kiekvienas pasyvus vyras

Buvimas pasyviu turi ir privalumų, ir trūkumų. Daugelis nepatyrusių gėjų ir biseksualių vyrų galvoja, kad pasyvi sekso pozicija reiškia ir pasyvumą sekse. Tiesa ta, kad sekso pozicija neapibrėžia elgsenos. Taigi net priimančioje pozoje esantis žmogus gali norėti dominuoti sekso metu.