+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

5 klausimai apie gėjų seksą, kurių nedrįsta paklausti heteroseksualai (I dalis)

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

5 klausimai apie gėjų seksą, kurių nedrįsta paklausti heteroseksualai (I dalis)

Št, 09/09/2023 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Veikiausiai to niekas nepripažins, bet gėjų seksu domisi ir heteroseksualūs žmonės. Jiems kyla klausimų kaip atliekama viena ar kita, tiesiog šiaip smalsu kas iš tiesų vyksta už uždarų durų, kai susitinka du vyrai. GayLine.LT pateikia atsakymus į šiuos klausimus.

Tikimės, kad ši informacija padės numalšinti smalsumą. Kartu tai turėtų pasitarnauti homoseksualiems ir biseksualiems vyrams išvengiant situacijų, kai artimiems draugams tenka rasti tinkamus žodžius paaiškinat vieną ar kitą technikos niuansą.

  • Kaip nusprendžiate kurią poziciją užimti?

Gėjai ir biseksualūs vyrai skirstomi į pasyvius, aktyvius ir universalus. Paprastai tariant, aktyvią poziciją užimantis vyras duoda, pasyvią – priima, o universalus vyras mėgaujasi visomis galimybėmis. Sekso pozicijas kiekvienas vyras renkasi pats. Laikui bėgant jos gali kisti.

Tiesa, tai nereiškia, kad aktyvus vyras niekada nenorės būti pasyviu ir atvirkščiai. Kai kuriems vyrams yra priimtinesnė viena ar kita poza, bet retkarčiais jie ją gali pakeisti. Ypač esant tam tikroms aplinkybėms, ar sutikus tam tikrą partnerį.

  • Ar gėjai nori miegoti su visais vyrais?

Tikrai ne. Kaip ir heteroseksualiam vyrui ne visos moterys yra patrauklios – taip ir homoseksualūs vyrai ne visiems vyrams jaučia potraukį. Kiekvienas turime savo tipažą, kuris mums labiausiai patinka - ar tai būtų susiję su išvaizda, intelektu, būdų ar dar kuo nors.

  • Ar gėjai mylisi tik šuniuko poza?

Tikrai ne. Pozų gali būti labai įvairių. Nuo misionieriaus iki raitelio ir pan. Galimybės yra tikrai plačios. Kiekviena pora suranda jiems priimtiniausias pozas, kai kurie žmonės mėgsta eksperimentuoti – viskas priklauso nuo konkrečių žmonių norų, fizinio pasirengimo ir fantazijos.

  • Ar neskauda? Ar visi daikčiukai ten telpa?

Analiniam seksui reikia tinkamai pasiruošti. Dažniausiai pagrindinis klausimas yra ar pakankamai turima lubrikanto. Jei neskubama, viskas tinkamai sutepama – nėra nei skausmo, nei didelio nepatogumo. Žinoma, kiekvieno kūnas yra individualus. Ne visi gali į save įsileisti „monstro“ dydžio įrankius.

Tiesa ta, kad jei viskas pradžioje daroma lėtai ir atsargiai, atsipalaiduojama, viskas vyksta kuo puikiausiai.

  • O kaip su išmatomis, ar nešlykštu?

Vienas dažniausių mitų, kad analinis seksas yra nešvarus. Paprastai prieš seksą pasyvią poziciją užimantis vyras turi pasiruošti ir išsivalyti. Tuomet nėra jokių išmatų.

Paankamai retais atvejais gali būti, kad ant aktyvioje pozicijoje esančiam vyrui ant penio liks kokia dėmelė. Bet tai nėra jokia bėda. Penį visada galima nusiplauti.