+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

10 patarimai pasyvią sekso poziciją užimantiems vyrams

Skaitymo laikas
4 minutes
Perskaityta

10 patarimai pasyvią sekso poziciją užimantiems vyrams

Sek, 08/13/2023 - 18:49
Kategorija:
0 komentarų

Iki šiol atvirai kalbėti apie gėjų ir biseksualių vyrų seksą Lietuvoje nedrįstama. Bet ne mums. Todėl pateikiame jums patarimus, kurie gali būti naudingi tiek patyrusiems, tiek pradedantiems pasyvią sekso poziciją užimantiems vyrams.

Nuotr. Kampus Production iš pexels.com

 

Analinis seksas, kaip ir bet kuris kitas geras seksas, yra menas. Norint partneriams pasiekti malonumą – reikia pasiruošti ir žinoti pagrindines taisykles, kurios viską palengvina. Siekiant pasiekti aukštumų, būtina praktikuosi ir gebėti įvertinti sekso metu gautas pamokas.

Pateikiame jums kelis patarimus, kurie mokymosi laiką gali gerokai sutrumpinti ir padėti jums jūsų atradimų kelyje. Sėkmės.

  • Susipažinkite su išangės anatomija

Kai kurie žmonės galvoja, kad išangė tėra „skylė“ skirta tuštintis. Tačiau analinis seksas nėra išrastas vakar. Daugelį šimtmečių analinės angos stimuliacija naudota malonumui pasiekti. Todėl norint suprasti kaip kas veikia – reikėtų pasidomėti anatomija. Tuomet bus lengviau suprasti savo kūno reakciją į dirgiklius, suvokti ką reikia daryti vienu ar kitu atveju, kad nesusižalotumėte ir patirtumėte pasitenkinimą.

  • „Ne“ reiškia „ne“

Kai kurie aktyvia poziciją užimantys vyrai naudoja spaudimo priemones, kad jų parneris sutiktų būti pasyvus. Jei jūs nenorite su konkrečiu žmogumi ar tam tikru laiku būti pasyvus – aiškiai pasakykite tai savo partneriui.

Jūs netapsite prastesni, blogiau vertinami, jei turėsite savo nuomonę ir poziciją. Priešingai – žinodami ko norite ir mokėdami tai pasakyti – turėtumėte pelnyti pagarbą ir pasitikėjimą.

  • Vartokite daug skaidulų

Vegetarams paprastai retai kada reikia ruoštis analiniam seksui. Taip yra todėl, kad jie vartoja daug skaidulų turintį mastą, kuris neužsilieka storojoje žarnoje. Todėl net ir mėsos mėgėjai turėtų imti pavyzdį iš veganų ir vegetarų bei rinktis skaidulų turintį maistą: avokadus, obuolius, bananus, kriaušes, avietes, braškes, brokolius, Briuselio kopūstus, burokėlius, lęšius, avižas ir pan. Skaidulų ypač turtingi viso grūdo produktai, todėl patartina rinktis viso grūdo duoną. Skaidulas galima gauti ir geriant specialius papildus – tiesa jų nereikėtų padauginti.

  • Suraskite savo būdą kaip išsivalyti

Pripažinkime faktą - klizma ir dažnas išangės valymas nėra tai, kam pritartų daugelis sveikatos priežiūros specialistų. Kalbėdami apie dažną valymą turime galvoje – daugiau nei kartą per savaitę. Tačiau realybė ta, kad kiekvienas pasyvus vyras turi surasti sau tinkamą kelią ir būdą pasiruošti seksui.

Kaip nedarome oralinio sekso maisto pilna burna, taip nesimylime analiniu būdų kai norime į tualetą. Tiesiog ten turi būti švaru. Klizma yra tik vienas iš galimų būtų. Kitas – tiesiog išsivalymas vandeniu – švelniai priglaudus prie jūsų išangės dušo šlangelę; žinoma, prieš tai nusukus dušo galvutę.

Kokį būdą bepasirinktumėte, svarbu neskubėti. Nenaudoti smarkios srovės, nesitikėti rezultato per kelias akimirkas. Tai jūsų kūnas – pabandykite ir atraskite kas tinka būtent jums.

  • Mažiau streso

Pagrindinis patarimas dėl išmatų – atsipalaiduokite ir nepanikuokite. Na ir kas, jei analinio sekso metu pasimatys šiek tiek išmatų. Juk čia ne pasaulio pabaiga. Jei nuolatos galvosite ar ten viskas gerai – prarasite koncentraciją į patį seksą. Juk buvimas su partneriu ir mėgavimasis tuo yra svarbiausia. Akvytai puikiai žino, kad ant jų penio gali likti šiek tiek išmatų ir jiems tai nerūpi. Taigi mažiau panikuokite ir mėgaukitės procesu.

  • Treniruokitės

Labai retam vyrui išangės raumenys yra tokie, kurie atsiveria greitai, be jokių pastangų ir iš pirmo karto. Paprastai reikia treniruočių. O treniruotis galima ir namuose vienam pasitelkiant vibratorių ar analinį kamštį, prostatos masažuoklį. Žodžiu, pasirinkimas yra platus – svarbu nekišti ten daiktų, kurie nėra tam skirti.

Praktikavimasis padeda geriau suprasti savo kūną, kaip jis veikia ir kokių sąlygų jam reikia, kad jūs atsipalaiduotumėte.

  • Lubrikantas

Lubrikantas yra geriausias pasyvų vaidmenį užimančių vyrų draugas. Norint turėti saugų analinį seksą – būtina naudoti sutepimo priemones. Jų yra įvairių – tiek savo sudėtimi, tiek kvapais. Todėl išbandykite skirtingus, kol surasite būtent jums labiausiai tinkamą.

Vieni yra skystesni, kiti tirštesni. Vienų aromatas yra vienoks, kitų – erzinantis. Suraskite savo mėgstamiausią. Vandens pagrindo lubrikantas puikiai sutepa, yra natūralesnis. Tačiau jei mylėsitės duše – labiau tiktų silikoninis lubrikantas, kuris taip greitai nenusiplauna. Pastarasis puikiai tinka su latekso pagrindo prezervatyvais. Tiesa, jie tinkami ne visiems. Yra žmonių, kurie alergiški lateksui.

  • Stop – reiškia stop

Aktyvią poziciją užimantis vyras nežino ką jūs jaučiate kai jis įsiskverbia ar atlieka staigesnius judesius jumyse. Tai jūs viską patiriate čia ir dabar bei turite kontroliuoti situaciją. Jei jums nepatogu, patiriate skausmą – aiškiai sakykite partneriui, kad jis sustotų. Saugokite savo kūną.

Viską sustabdę, panaudoję daugiau lubrikanto greičiausiai vėl galėsite viską tęsti. Tačiau jokiu būdu nekentėkite ir nelaukite, kol jūs būsite traumuotas.

  • Saugokitės

Prezervatyvai yra jūsų apsauga. Tikriausiai žinote, kad ŽIV užsikrėsti yra žymiai lengviau būtent pasyvioje sekso pozicijoje. Saugokitės ir saugokite savo partnerį/ius. Jau rašėme apie PrEP naudojimo privalumus. Tiesa, tai neapsaugos jūsų nuo lytiškai plintančių ligų.

Jei dažnai užsiimate seksu, turite ne vieną partnerį – rekomenduojama tikrintis nuo ŽIV ir lytiškai plintančių ligų kas tris mėnesius. Svarbu tai, kad neigiamas rezultatas nereiškia, kad nesate užsikrėtę. ŽIV virusas gali išbūti jūsų organizme kelis mėnesius ir tik po ilgo inkubacinio laikotarpio tapti aptinkamas kraujyje.

  • Atvirumas

Būkite atviri sau ir kitiems. Ilgą laiką vyravo savotiška stigma – neva pasyvūs vyrai yra kažkuo prastesni. Kai kurie tik pasyvią poziciją sekse užimantys vyrai iki šiol nedrįsta pripažinti sau ir kitiems kas jiems patinka. Realybė ta, kad sekse nėra pranašesnių ar blogesnių pozicijų. Vienas be kito yra neįmanoma. Būti tik pasyviam – nieko blogo.

Dar daugiau, kai jūs žinote ko norite – lengviau ir jūsų partneriui/iams. Daugeliui gėjų ir biseksualių vyrų tenka nusivilti, kai jie ieško aktyvaus vyro – o lovoje pasirodo, kad jų parneris irgi nori būti pasyvus, bet nedrįso to pasakyti. Kam reikalingos tokios situacijas? Nebijokite savęs ir mėgaukitės tuo kuo esate, nes jūs visi nuostabūs. Didžiuokitės savimi ir tuo, kad jūs pažinote savo kūną bei žinote savo poreikius. Daugeliui žmonių užtrunka metų metus save atrasti – o jūs jau žinote ko norite. Tai puiku.