+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

Pasyvūs gėjai atskleidžia kokie aktyvų veiksmai atgraso nuo sekso

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Pasyvūs gėjai atskleidžia kokie aktyvų veiksmai atgraso nuo sekso

Pen, 10/20/2023 - 19:30
Kategorija:
0 komentarų

Būti geru meilužiu yra menas. Realybė tokia, kad ne visi esame menininkai ir nebūtinai jais tapsime. Tačiau kai kalbame apie lytinį aktą - kai kuria veiksmai priverčia gėjus atsitraukti. Apie tai užvirė diskusijos pokalbių tinke „Reddit“.

Viena iš „Reddit“ vartotojų paklausė kas jus paskatintų nebepakartoti sekso su konkrečiu aktyvią poziciją užimančiu vaikinu. Vien per vieną dieną sulaukta daugiau nei 100 atsakymų.

Vienas iš komentatorių teigė, kad jam labai svarbus aktyvaus vyro elgesys jo atžvilgiu. „Jei akivaizdu, kad jam visiškai nerūpi mano seksualinis malonumas ir jis siekia tik nusilengvinti“, – rašė jis.

Pastarajam antrino ir kitas vyras. „Savanaudiškumas“, – teigė jis. - „Tokiam seksui yra tam skirtas laikas ir vieta. Aš nenorėčiau reguliariai būti su žmogumi, kuris yra savanaudis ir aš jam nerūpiu“.

Ne maža dalis „Reddit“ vartotojų teigė, kad ne mažiau svarbus lubrikanto naudojimas. „Maivymasis kiekvieną kartą, kai prašau jo sulėtinti greitį, naudoti daugiau lubrikanto ar dar ką nors. Tas maivymasis akimirksniu užmuša nuotaiką“, - patirtimi dalijosi komentatorius.

Be abejonės neliko nepastebėti ir tokie dalykai kaip asmeninė higiena, blogas kvapas, svaigalų vartojimas - visa tai tikrai neskatina su tokiu žmogumi susitikti dar kartą.

Vienas iš populiariausių atsakymų buvo apie skubą. „Aktyvas, kuris bando įgrūsti savo daiktą iš karto“, „Aktyvas, kuris nesustoja ar nesulėtina kai tu jo prašai“ - vardijo eilė vartotojų.

Reziumė paprastas - lytinis aktas turi būti malonus abiem pusėms. Išsiaiškinimas ko kas tikisi, trumpas pokalbis, įsiklausymas į poreikius - tai tik keli dalykai, kurie leistų ne tik jausti pasitenkinimą, bet ir norėti tai pakartoti.