+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

Vyrai universalai. Intymių santykių gidas

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Vyrai universalai. Intymių santykių gidas

Sek, 02/04/2024 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Homoseksualių ir biseksualių vyrų vaidmenys intymių santykių metu gali būti įvairūs. Vieni jų mėgsta tik įsiskverbti ir yra aktyvūs, kitiems patinka gauti – todėl vadinami pasyviais. Tretiems patinka keisti vaidmenis. Šiandien kalbame apie pastaruosius.

Universaliu vaidmeniu ar pozicija vadinama ta, kai konkretus vyras puikiai jaučiasi tiek būdamas aktyviu, tiek pasyviu, t.y. yra laimingas tiek duodamas, tiek priimdamas – kai kalbame apie seksą. Nors terminai aktyvumas, pasyvumas ar universalumas gali naudojami ir kalbant apie oralinį seksą, dažniausiai jie pasitelkiami nusakyti santykį su įsiskverbimu.

Tikrai ne visi vyrai gali būti universaliais, nors tai ir atveria platesnes galimybes ieškantis partnerio. Tai pasakytina ir apie kitus vaidmenis.

Svarbu suprasti, kad sekso pozicija nėra susijusi su pačia elgsena intymių santykių metu. Universalus vyras konkrečiu momentu būdamas pasyviu, nebūtinai bus tas, kuris ramiai gulės ir lauks, kol jis bus aptarnautas. Jis gali būti labai aktyvus, imti dominuoti net tuomet, kai žino, kad jo partneris ketina į jį įsiskverbi. Ir atvirkščiai – užimdamas aktyvo vaidmenį, jis gali proceso valdymą perduoti savo pasyviam partneriui.

Puiku tai, kad universalas, jei tik nori ir su tuo sutinka jo partneris, gali keisti seksualinius vaidmenis to paties intymaus akto metu. Tai leidžia būti keliose pozicijose ir pajusti visą jausmų spektrą. Kodėl? Atsakymas paprastas – būnant pasyviojo pozicijoje yra masažuojama prostata. Tai sukelia ypatingą malonumą. O štai aktyvo pozoje įsiskverbimas leidžia pajausti ypatingus pojūčius peniui.

Dar daugiau – jei parneriai yra atidūs vienas kitam, yra galimybė keičiant pozicijas prailginti intymius santykius. Tai padaryti leidžia pozicijų keitimas tuo metu, kai aktyviojo vaidmenyje esančiam vyrui artėja ejakuliacija. Pozos pakeitimas dažnai leidžia pajusti atoslūgį, net nepaisant to, kad tęsiasi pats aktas.

Būtina pažymėti, kad laikui bėgant mėgstamiausi sekso vaidmenys gali keistis. Kurį laiką jums gali patikti būti tik aktyviu, vėliau universaliu ar pasyviu. Čia nėra eiliškumo ir priklauso tik nuo konkretaus asmens poreikių.