+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

7 iššūkiai su kuriais susiduria aktyvai

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

7 iššūkiai su kuriais susiduria aktyvai

Pir, 03/04/2024 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Aktyvią rolę intymiuose santykiuose užimantys vyrai patiria nemažai iššūkių. Atrodytų kas čia gali būti sudėtingo? Vis dėlto, gyvenime gali būti įvairių situacijų, kurios sukelia nepatogumus. GayLine.LT apžvelgia kelias iš jų.

Homoseksualūs ir biseksualūs vyrai sekso metu tikrai yra patyrę bent kelias iš šių situacijų. Jos tik įrodo, kad gyvenimas bėra toks paprastas kaip norėtųsi.

  • Erekcija

Mintys tiesiog verda, tu to nori, o tavo penis neveikia. Erekcija nėra tai, ką tu turi kiekvieną kartą panorėjęs. Per didelis susijaudinimas, bet kokie dirgikliai, įkyri mintis, nuovargis ar tiesiog amžiaus poveikis – galima vardinti ir vardinti priežastis, kurios sukelia erekcijos problemas. Ir jos gali būti labai įvairios. Puikus pavyzdys – dalinė, nepilna erekcija. Penis nesustandėja tiek, kad galėtų įsiskverbti.

  • Įsiskverbimas

Tai tampa tiesiog kančia. Tavo parnerio kūnas nenori tavęs įsileisti. Tu jau išbandai viską – stimuliaciją liežuviu, pirštu, pritepei daug lubrikanto, bet vis nepavyksta. Tu juk nenori jo sužaloti, tai viską stengiesi atlikti švelniai. Bet tuo toliau, tuo labiau darosi aišku, kad nieko nebus.

  • Reikalavimai

Pasyvioje pozicijoje esantis partneris nori to, ko tu tiesiog negali suteikti. Jis imasi pozų, kurios tau be galo nepatogios, galbūt net skausmingos, ragina didinti tempą, kai tu jau ir taip vos gali kvėpuoti. Situacijų įvairovė labai didelė ir ne visuomet aktyvas gali išpildyti visas užgaidas.

  • Priešlaikinė ejakuliacija

Atrodo tik ką įsiskverbėte, keli judesiai ir viskas baigėsi. Jūsų partneris iš jūsų tikisi, kad tęsite toliau – o tiesa ta, kad to daryti nebegalite. Bent jau šiuo metu... Ir dar blogiau, tu turi pasakyti kodėl viską nutraukei. Tikrai nėra maloni situacija.

  • Tai nesibaigia

Tu jau nori viską pabaigti. Matai, kad tavo partneris jau pavargo ir laukia tos kulminacijos, bet jos vis nėra ir nėra. Atrodo ejakuliacija jau priartėja ir vėl nutolsta, ir kad ir ką darai to nepakanka. Visas tavo kūnas laukia pabaigos ir jau tai pradeda nervinti.

  • Prezervatyvas

Tai nutinka tikrai retai – bet būna. Jūs aktyviame veiksme ir tu pajauti, kad kažkas ne taip. Taip, plyšo prezervatyvas ir tu esi su nauju partneriu. Tuo metu kyla įvairios mintys – ar jis tikrinasi dėl ŽIV, ar yra „švarus“, kaip dažnai jis mylisi be prezervatyvo.