+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

13 aktyvų ir kaip juos atpažinti

Skaitymo laikas
2 minutes
Perskaityta

13 aktyvų ir kaip juos atpažinti

Pen, 07/28/2023 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Kiekvienas aktyvią poziciją užimantis gėjus ar biseksualus vyras turi savo stilių. Tam tikri veiksmai išduoda koks jis yra ir gali būti lovoje. Pateikiame įžvalgas su kokiais aktyvais galite susitikti.

Nuotr. KoolShooters iš pexels.com

 

Aktyvų gali būti labai įvairių. Ir nebūtinai tam tikras žmogus atitinka vieną iš pride.com pateiktų tipų. Jūs galite sutikti įvairias šių tipų variacijas.

 • Nepatyręs aktyvas

Jam tai pirmas kartas. Tai miela, bet akivaizdu, kad jis nebus super. Jis nerimauja daugiau nei kiti, arba bando tai paslėpti aktyviai kalbėdamas. Tu visada gali imti viską į savo rankas ir padaryti jį tikru profesionalu.

 • Elegantiškas aktyvas

Jis puikiai ir stilingai apsirengęs, tave kviečia į prabangius restoranus ir sumoka sąskaitą net to neklausdamas. Jis puikus meilužis – pasirūpins, kad tu jautumeisi patogiai ir komfortabiliai. Tiesa, jam svarbi estetika. Jei tavo kambaryje netvarka – tikrai nekviesk jo pas save.

 • Fainas aktyvas

Maža būtų pasakyti, kad jis tik geras. Tai daug daugiau. Jis puikiai rengiasi, dirba daug ir moka kalbėti taip, kad tave tiesiog užburia. Jis tikrai žino ką daro.

 • Garsus aktyvas

Tai neturi nieko bendra su kalbėjimu. Tiesiog jis mėgsta garsiai reikšti savo pojūčius lovoje. Jis nebus susikaupęs, bet puikiai žinos ko nori ir kas ką turi daryti, ir jūs tikrai suprasite kada jis artėja prie kulminacijos. Jis tikisi, kad jūs žinosite ką ir kada reikia daryti, atsižvelgiant į jo skleidžiamus garsus.

 • Švelnus aktyvas

Jis nuolatos jumis rūpinsis ir sieks padaryti taip, kad jūs jaustumėte patogiai ir nuostabiai. Jis mėgsta paspaudimus, glamones, bučinius, apsikabinimus. Tai nereiškia, jog seksas su juo negali būti intensyvus, tačiau net ir jo metu – jis stengsis padaryti taip, kad jūs patirtumėte maksimalų patogumą.

 • Agresyvus aktyvas

Jis mėgsta būti grubus sekse. Ir tai pastebėti tik susitikus dažnai nėra taip lengva. Todėl tokie aktyvai būna atviri ir apie savo pomėgius pasidalina dar prieš atsiduriant miegamajame. Jį šiek tiek „suminkštinti“ padeda geras laikas praleistas kartu prieš seksą. Bendravimas, viena skito pažinimas, juokeliai ir puiki nuotaika – štai ko reikia, norint sukurti santykį su tokiu aktyvu.

 • Pašėlęs aktyvas

Šis aktyvas tikrai žino kur artimiausia sekso prekių parduotuvė, puikiai išmano sekso žaislus, stimuliatorius ir tai galite pastebėti jau pirmojo susitikimo metu. Jo miegamajame taip pat pilna įrankių įvairiems žaidimams.

 • Tėtis aktyvas

Gerokai vyresnis už tave, patyręs, puikiai išmanantis kaip su tavimi elgtis, bendrauti. Miegamajame jis tau gali parodyti tai, ko tu net neįsivaizdavai. Jis tiesiog žino, ką paleisti, kur paspaudi, kaip paimti.

 • „Moteriškas“ aktyvas

Jis yra švelnus, išskirtine išvaizda, minkštų judesių. Toks aktyvas yra labai mielas, su juo lengva bendrauti ir leisti laiką kartu.

 • „Didelis“ aktyvas

Jis primena medkirtį, stambų lokį. Su juo jausitės labai saugiai, ypač jo glėbyje. Ja gauruota krūtinė tiesiog pritraukia. Jis nebus labai švelnus, net jei stengsis. Bet su tokiu aktyvu jausitės tikrai išskirtinai – jums nereikės nieko rūpintis.

 • Romantiškas aktyvas

Jam svarbu ne tik parodyti jums dėmesį. Aplinka, detalės, muzika ir ne tik – tai dalykai, kurie jam rūpi. Lovoje jis gali būti tiek švelnus, tiek šiurkštus – tai priklauso nuo jo asmenybės.

 • Ekspertas

Tai daug matęs ir patyręs aktyvas. Jis žinos, kur uždėti rankas, kada sulėtinti ar pagreitinti, nesustos tol, kol jūs nepatirsite kulminacijos. Jei radote tokį – jums labai pasisekė.

 • Saldžialiežuvis aktyvas

Jis tiesiog žino, ką pasakyti prieš seksą, jo metu ir po jo. Jis privers jus ištirpti vien žodžiais, mokės parodyti, kad jūs jam rūpite.