+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

8 problemos, su kuriomis gali susidurti kiekvienas pasyvus vyras

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

8 problemos, su kuriomis gali susidurti kiekvienas pasyvus vyras

Pen, 08/25/2023 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Buvimas pasyviu turi ir privalumų, ir trūkumų. Daugelis nepatyrusių gėjų ir biseksualių vyrų galvoja, kad pasyvi sekso pozicija reiškia ir pasyvumą sekse. Tiesa ta, kad sekso pozicija neapibrėžia elgsenos. Taigi net priimančioje pozoje esantis žmogus gali norėti dominuoti sekso metu.

Pasyvioje sekso pozicijoje esantys, tačiau vadovaujantis procesui vyrai susiduria su kai kuriomis problemomis. Jas ir aptarsime.

  • Mokymasis

Būnant priimančioje pozoje vadovauti sekso procesui nėra taip paprasta. To riekia mokytis, atrasti geriausius būdus ir pozas, kuriose būtent jūs galėsite vadžias imti į savo rankas. Žinoma, kad nieko čia sudėtingo. Praktika ir šiek tiek informacijos internete jums tikrai padės.

  • Prielaidos

Jau minėjome, kad kai kurie vyrai mano, kad pasyvumas sekso pozicijoje reiškia nuolankumą sekso metu. Aktyvią poziciją užimantys partneriai neretai galvoja, kad jūs paklusite jo valiai ir darysite tai, ką jis norės. Todėl prieš užsiimant seksu pakalbėkite su partneriu ir informuokite jį, kad jūs norite būti tuo „dirigentu“.

  • Atsakomybės

Amžinas klausimas kas turi atsinešti visus „žaislus“ – aktyvas ar pasyvas. Atsakymas paprastas – prezervatyvų ir lubrikanto galite turėti abu, o dėl kitų įrankių – visuomet reikia tartis. Geriau apie tai pakalbėti iš anksto, nei vėliau atsidurti keblioje padėtyje.

  • Švara

Sekso procese dominuojantis pasyvas turės judėti žymiai daugiau ir aktyviau. Todėl švara tampa dar aktualesniu klausimu. Išspręsti šią problemą taip pat paprasta – tereikia tinkamai pasiruošti seksui.

  • Maistas

Pripažinkime, aktyvai turi mažiau rūpintis ką valgo prieš seksą, nei pasyvai. Pilvo putimas, užkietėję viduriai – visa tai gali tapti tikru iššūkiu. Nepamirškite, kad daug skaidulų turintis maistas yra tai, ko jums reikia.

  • Nukreipimas

Ne visada aktyvams pavyksta atrasti jūsų „duris“ ir tai gali pradėti nervinti. Patarimas toks – nesakykite kur link jis turi eiti – į dešinę ar kairę, apačią ar viršų – paimkite jo penį ir nuveskite ten, kur jis turi būti.

O jei jūsų partneris pradeda miegoti – imkitės darbo jūs. Juk visuomet galite valdyti tempą kuriuo jis juda.

  • Tempas

Aktyvūs vyrai kartais nori per daug skubėti. Tai gali baigtis rimtomis traumomis. Imkite viską į savo vadžias – pasakykite kaip, kur, kokiu tempu jis turi tai daryti. Jei jis jūsų neklausto – sustabdykite, jei pradeda miegoti – paspartinkite. Tai jūs valdote padėtį.

  • Stigma

Visuomenėje vis dar sklando juokeliai, kurie pašiepia pasyvią sekso poziciją užimančius vyrus. Tiesa ta, kad be jūsų, aktyvams iš vis nebūtų kur dėtis. Būti pasyviu yra taip pat gerai, kaip būti aktyviu. Vienas be kito negali egzistuoti. Didžiuokitės tuo, kuo esate ir mėgaukitės.