Specialistės patarimai kaip atsiriboti nuo kitų minčių sekso metu

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Specialistės patarimai kaip atsiriboti nuo kitų minčių sekso metu

Št, 03/12/2022 - 20:00
Kategorija:
0 komentarų
Intymumas gali padėti nors trumpam pamiršti pasaulio negandas, o tai šiuo metu itin svarbu, rašo Lsvaikata. Tik kaip reiktų pasinerti į malonumus, kai naujienų srautas galvoje to neleidžia?

Seksualinės sveikatos programėlės „Ferly“ įkūrėja ir terapeutė Kate Moyle teigia, kad nemažai žmonių nesugeba atsipalaiduoti ir nustumti įkyrias mintis į šoną sekso metu: „Kaip visuomenė kovojame su pernelyg aktyviu protu, leidžiame savo mintims maištauti ir nesuteikiame galimybės mėgautis „čia ir dabar“ momentu.“

Galvojimas apie indus, darbą – atsisakymas emociškai būti su partneriu. Šiuo atveju pagelbės ne žodžiai, o judesiai. Bakstelkite į lovą du kartus ar naudokite nedidelius daiktus, pavyzdžiui, segtukus ir juos numeskite ant žemės. Susitarkite su partneriu, kaip parodysite, jog intymiais momentais esate nutolęs.

K.Moyle pataria atkreipti dėmesį į dar kelis intymumo aspektus, kurie padėtų atsipalaiduoti sekso metu. Kartu su partneriu išsiaiškinkite, kokie prisilietimai jus ir jūsų mylimąjį (-ąją) jaudina. Kalbėkite su partneriu sekso metu, ką jaučiate ir apie tai, kas jums patinka. Nustokite save vertinti iš šono. Jūs neturėtumėte kiekvieną kartą nerimauti dėl to, kaip pasirodysite.

Jei net komunikacija su partneriu nepadeda išjungti minčių srauto galvoje, pabandykite apsilankyti pas psichologą ar terapeutą, kuris kartu su jumis suras tinkamiausią būdą, kaip vėl mėgautis seksu.

„Žmonės kartais išbando „Sensate Focus“ terapijos techniką. Ji stiprina intymumą ir teigiama, kad padaro seksualinę patirtį malonesnę. Šis metodas moko dėmesingumo: kaip smegenims kovoti su blaškymusi ir patirti intymumo momentą. Sąmoningumas taip pat gali jus išmokyti valdyti mintis, nutildyti protą ir prisitaikyti prie malonumo“, – įvardija K.Moyle.