• Morka // Nuotr. charlesdeluvio

Paskelbta kuriose šalyse peniai didžiausi, o kur mažiausi (lentelė)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Paskelbta kuriose šalyse peniai didžiausi, o kur mažiausi (lentelė)

Pir, 05/02/2022 - 19:27
Kategorija:
0 komentarų

Jei kada jums kilo klausimas kuriose šalyse vidutinis penio dydis yra didžiausias - atsakymus galite rasti naujausiame tyrime.  Internetinė vaistinė „From Mars“ savo tyrimui atlikti naudojo „Google“ duomenis iš 86 šalių – galbūt nustebsite išgirdę tyrimo išvadas.

Daugelis ekspertų sako, kad varpos dydis gali turėti didžiulį poveikį pasitikėjimui savimi. Tiesa, yra ir teigiančių, kad kaip sakoma - „svarbu ne ūgis, o smūgis“.

Tačiau grįžkime prie duomenų. Išanalizavus įvairiose šalyse atliktus tyrimus paaiškėjo, kad didžiausius vidutinius penius turi Ekvadoro vyrai. Erekcijos metu jų varpos būna apie 17.61 centimetrų. Antroje vietoje yra Kamerūnas. Čia vyrų peniai vidutiniškai siekia 16.67 centimetrų. Po jo seka Bolivija - su 16.51 centimetrų rezultatu. Kiek trumpesni peniai yra Sudane ir Haityje, tačiau jie viršija 16 centimetrų.

Iš tyrime apžvelgtų Europos Sąjungos šalių - aukščiausią poziciją užima Nyderlandai. Čia vyrų varpos vidutiniškai yra 15.87 cm. ilgio. Su šiuo rezultatu ši šalis užima 7 vietą. Italai puikuojasi 19, švedai - 24, bulgarai - 25 vietoje. Mūsų broliai latviai užima 36 vietą su 14.67 cm. ilgio vidutiniais peniais.

Na o mažiausius penius turi Kombodžos vyrai. Jų pasididžiavimas čia vidutiniškai siekia 10.4 centimetrus. Maži peniai yra ir Taivane, Filipinuose, Šri Lankoje. Čia jie nesiekia 11 centimetrų.

Norite pamatyti visą sąrašą - štai prašom („From Mars“ medžiaga):

"From Mars" nuotrauka