sveikata

Trans vyrų istorijos kaip varpos operacija pakeitė jų gyvenimus: „Tai daugiau nei svajojau“

Translyčiai vyrai griauna gandus, kurie susiję su operacija kuomet iš jų pačių kūno odos suformuojama varpa. Pastarosiomis savaitėmis keletas jų socialiniuose tinkluose pasidalino savo patirtimi.

Sveikatos apsaugos ministerija finansuoja projektą, kuriame „lyties tapatumas“ laikomas liga?

Prieš gerą valandą socialinio tinko Facebook grupėje „Ne Kopūstų Vaikai“ Akvilė Giniota pasidalino nerimą keliančia žinia. Rengimo šeimai asociacija įgyvendindama Sveikatos apsaugos ministerijos remiamą projektą teigia, kad „lyties tapatumas“ yra priklausomybė - tokia kaip pornografija ar kompiuteriniai žaidimai.

Auskarai ant penio. Ką vertėtų žinoti prieš pasiryžtant tai daryti?

Penio papuošalai yra pakankamai plačiai paplitę. Nors apibendrintai jie vadinami auskarais – tiesa ta, kad tam tikrą papuošalą galima įverti labai skirtingose penio vietose. O ir intervencijos pasekmės gali būti įvairios – nuo malonių, iki rizikingų.

Celine Dion diagnozuotas nepagydomas neurologinis sutrikimas. Ji negali „dainuoti taip, kaip anksčiau“

Visame pasaulyje žinomai atlikėjai Celine Dion buvo diagnozuotas retas neurologinis sutrikimas – sustingusio žmogaus sindromas (SPS), todėl ji atidėjo savo turą po Europą. Vakar emocingame „Instagram“ vaizdo įraše ji papasakojo apie savo kovą su šiuo sindromu, kuriam būdingi stiprūs raumenų spazmai.