Annette Bening perspėja prieš trans kovojančius politikus: „Jūs nenorite supykdyti šios mamos“

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Annette Bening perspėja prieš trans kovojančius politikus: „Jūs nenorite supykdyti šios mamos“

Ket, 11/02/2023 - 14:36
Kategorija:
0 komentarų

Keturių „Oskarų“ nominantė savaitgalį sakydama viešą kalbą „Rise Up L.A.“ renginyje kreipėsi į tuos politikus, kurie paskelbę kovą trans žmonėms. Ji pasmerkė konservatyvių pažiūrų atstovų siekį manipuliuoti visuomene ir demonizuoti trans atstovus, kurių gretose yra ir jos sūnus Stephenas Ira.

„Jūs nenorite supykdyti šios mamos“, - sakė aktorė, praneša „The Hollywood Reporter“.

„Didžiąją savo karjeros dalį saugojau savo privatumą“, – teigė A. Bening. - „Tačiau per pastaruosius kelerius metus aš pakeičiau savo nuomonę“.

Aktorė paaiškino, kad dabar jaučia savo pareigą pasisakyti „nes transfobija užpuolė mūsų vyriausybę vietos, valstijos ir federaliniu lygiu“.

„Tai skaudu. Tai gėdinga. Ir kraštutiniai dešinieji tai naudoja kaip įrankį, kad suburtų sau paramą ir surinktų balsus“, – sakė ji.

Siekdamas iliustruoti pražūtingus prieš trans žmones nukreiptus teisės aktus, kurie neseniai buvo priimti įvairiose šalies valstijose, aktorė papasakojo istoriją apie draugę turinčią trans vaiką. Ji 2022 m. pradžioje buvo priversta bėgti iš Teksaso valstijos, kai gubernatorius Greg Abbott nurodė Teksaso šeimos ir apsaugos tarnybų departamentui atimti vaikus iš tėvų, kurie leidžia jiems teikti medicininę priežiūrą.

„Įsivaizduokite, kad jums buvo pareikšti baudžiamieji kaltinimai arba pranešama vaikų apsaugos tarnyboms, nes jūs tiesiog stengiatės daryti tai, kas geriausia jūsų vaikui“, – sakė Annette Bening. - „Tai pasiekėme tašką, kai mano draugė buvo priversta duoti savo mažam vaikui telefoną ir aiškius nurodymus, kurių reikia laikytis, jei vaikų apsaugos tarnybos atvyktų į jos mokyklą jos apklausti. Tai tarnyboms buvo leista padaryti nedalyvaujant tėvams“.

Aktorė savo draugę, dabar gyvenančią Kalifornijoje, apibūdino kaip „politinę pabėgėlę savoje šalyje“.

„Pagalvokite apie tai akimirką“, - sakė ji. - „Vyriausybė neturėtų kištis į tėvų ir vaikų gyvenimą, kai kalbama apie tokius privačius reikalus“.

„Visada žinojau vieną dalyką“, – pasakojo aktorė kalbos pabaigoje. - „Meilė ir užuojauta turi rodyti kelią“.