Nausėda rėžė - nedalyvavo Vilnius Pride, nes jam rūpi vaikų ateitis

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Nausėda rėžė - nedalyvavo Vilnius Pride, nes jam rūpi vaikų ateitis

Ant, 07/04/2023 - 08:15
Kategorija:
0 komentarų

Gitanas Nausėda liepos 1 d. dalyvavo Vingio parke vykusiame globojančių šeimų festivalyje „Čia gera augti“. Nors jis žurnalistams teigė, kad nereikia priešinti skirtingų žmonių, jo pateis komentaras atskleidė ką kitą.

„Visi nusipelno savo teisės, teisės į civilizuotus santykius ir aš galvoju, kad šitas problemas mes išspręsim, kol kas ginčijamės, kokiu būdu geriausia tai spręsti“, – paklaustas kodėl pasirinko dalyvauti globėjams skirtoje šventėje ir nevyksta į Vilnius Pride eitynėse TV3 žurnalistams sakė G. Nausėda.

Vis dėlto, iškart po to jis pridūrė, kad renginys Vingio parke jam svarbus dėl vaikų, kurie yra šalies ateitis.

„Viskas yra tvarkoj, aš nematau, kodėl mes turėtume priešinti atskirų žmonių interesus, bet šiandien man norėjosi būti čia, nes vaikai mūsų ateitis (paryškinta redakcijos)“, – sakė prezidentas.

Toks G. Nausėdos pareiškimas pro ausis neprasprūdo GayLine.LT redakcijai. „Prezidentas aiškiai pasakė, kad globėjų šeimų šventė yra svarbi dėl vaikų. O štai Vilnius Pride jam niekaip nesisieja su vaikais. Neva LGBTQ+ žmonės nėra globėjai, neturi savo vaikų ir jų neturės. Tai akivaizdus stereotipinio mąstymo pavyzdys - nenorint matyti, jog vaikų turi visi ir beje, jie labiausiai neapsaugoti tos pačios lyties šeimose“, - sako Martynas Norbutas.

GayLine.LT pabrėžia, kad G. Nausėda turėjo visas galimybes sudalyvauti abiejuose renginiuose - jie vyko Vilniuje. Vis dėlto, šalies vadovas pasirinko vieną konkretų renginį, ignoruodamas kitą. Tokiu būdu jis aiškiai parodė savo prioritetus.