Vyras sulaužė penį „pavojingiausios pasaulyje sekso pozicijos“ metu (foto)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Vyras sulaužė penį „pavojingiausios pasaulyje sekso pozicijos“ metu (foto)

Sek, 04/16/2023 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Vyrą iš Indonezijos teko skubiai operuoti po to, kai atlikdamas rizikingą sekso pozą jis „susilaužė“ varpą.

Žurnale "Urology Case Reports" rašoma, kad 37 metų vyras santykiavo „atvirkštinės karvės“ (angl. „reverse cowgirl“) pozicijoje, kai moteris yra viršuje nusisukusi nuo savo partnerio.

Pasak „TikTok“ įrašus skelbiančio gydytojo dr. Karano Raj, tai yra „pavojingiausia“ poza pasaulyje, dėl kurios penio traumą patiria 50 proc. ją išbandžiusiųjų.

Malonumas baigėsi kai vyras staiga išgirdo stiprų traškėjimą, po kurio pajuto „skausmą ir staigų erekcijos praradimą“.

Po šio akto iš varpos pradėjo tekėti kraujas, jis nebegalėjo šlapintis. Vyras nuvyko į Vakarų Nusa Tenggaros provincijos ligoninę. Varpa jau buvo patinusi, jos spalva - tamsiai violetinė.

Nors varpa neturi kaulų, žodis „lūžis“ vartojamas apibūdinti staigų varpos perlenkimą, dėl kurio patiriama trauma, audiniai gali plyšti.

International Journal of Surgery

Varpos lūžis. Nuotr. iš International Journal of Surgery

 

Ligoninėje gydytojai patvirtino varpos lūžį ir audinių įplyšimus, sunkią hematomą – kraujagyslės sienelės sužalojimą.

Paprastai tokie faliniai lūžiai įvyksta, kai erekcija ir intensyvaus lytinio akto metu varpa stipriai atsitrenkia į tarpvietę arba gaktos kaulą.

Laimei, chirurgams pavyko sutvarkyti įtrūkimus, susiūti šlaplę ir sutvarstyti žaizdą. Vyrui pasisekė, nes nebuvo jokių komplikacijų.

Vyras teko kelias dienas nešioti kateterį, kad jis palengvintų šlapimo cirkuliaciją. Teigiama, kad peniui pilnai sugijus atsistatė ir erekcija.