10 dalykų kurie atšaldo norą judėti link sekso

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

10 dalykų kurie atšaldo norą judėti link sekso

Pen, 01/20/2023 - 19:04
Kategorija:
0 komentarų

Neseniai bendravimo platformoje Reddit užvirė diskusija kokie veiksmai ar poelgiai gėjus paskatina atsisakyti sekso su konkrečiu žmogumi. Čia pasidalinta įvairiomis mintimis, kelias skelbiame ir mes. 

Priežastys gali būti labai įvairios. Pavyzdžiui, kai netikėtai į vonią išėjęs pasiruošti vyrukas pasirodo su visu savo rinktiniu odiniu ar lateksiniu kostiumu, kuris tikrai neįkvepia seksui. Juk ne visiems tai patinka. Tačiau esame gerokai daugiau dalykų, iš kurių bent dalimi, tikime, jau esate susidūrę. Štai visas sąrašas: 

  • Higienos nebūvimas. Tik mažai daliai žmonių patinka prakaito kvapas. O kur dar nekirpti nagai, gaurai kai kuriose kūno vietose ir pan. 

  • Pasakymas: „Aš esu heteroseksualus, bet noriu pamėginti gėjų seksą“. Na gal tai ką ir užveda, bet jei dar priduriama, kad „turiu žmoną ir vaikų, todėl tai turi likti paslaptyje“ - nemaža dalis gėjų nebenori eiti toliau; 

  • Nejautrumas. Jei centrinė figūra tavo kalbose ir veiksmuose esi tik tu, o kitas – tik įrankis malonumui pasiekti – toks požiūris gali patikti tik daliai gėjų ieškančių dominuojančio partnerio. Kitus – tai demotyvuoja. 

  • Kalbėjimas apie seksą be perstojo. Mažai kas ieško partnerio, kuris kiekvieną dieną keičia partnerius. 

  • Kalbėjimas apie savo buvusįjį. Paminėti savo buvusį partnerį nėra nieko blogo, bet jei pokalbio metu tai tampa pagrindine tema – gero nieko nebus. 

  • Paviršutiniškumas. Nors kai kuriems žmonėms reikia tik sekso, nemažai daliai gėjų - svarbus ir emocinis ryšys. Jei su kažkuo tiesiog nėra apie ką kalbėti - tai tampa problema. 

  • Narkotikai ir svaigalai. Žmonės tiesiog nenori turėti sekso su realybės nesuvokiančiu žmogumi. 

  • Diskriminacija. Žinoti ko nori yra puiku, bet jei kas pradeda svaidytis pasisakymais kam jiems šlykštūs moteriški gėjai ar prasideda rasistiniai samprotavimai – didelė tikimybė, kad miegamojo durys jam bus užtrenktos. 

  • Pranašumo rodymas. Kai kurie vyrai tikrai myli save. Bet ir kaip save bemylėtum - tavo partneris turi irgi jausti, kad jis geidžiamas ir nėra prastesnis. Savęs kėlimas ant pjedestalo tikrai numuša ūpą. 

  • Nemandagumas. Susitinkate bare, o jis tik ir kalba kokie visi aplinkui blogi ir nesugeba atlikti savo pareigų. Tai tikrai neįkvėps pasitikėjimo. Priešingai - jei kažkas kalba tokius dalykus, reiškia - kažką panašaus gali vėliau kalbėti apie jus.