beždžionių raupai

Gėjai ir biseksualūs vyrai gali nemokamai pasiskiepyti nuo beždžionių raupų

Visuomenės sveikatos departamentas praneša, kad profilaktiškai nuo beždžionių raupų gali pasiskiepyti rizikos grupei priklausantys asmenys. Šiai grupei priskiriami vyresni nei 18 metų amžiaus vyrai, skiepijimo paslaugas teikiančiai asmens sveikatos priežiūros įstaigai nurodantys, kad turi lytinių santykių su tos pačios lyties asmenimis.

Apklausa: siekdami išvengti beždžionių raupų, gėjai ir biseksualūs vyrai rečiau užsiima seksu

Gėjai ir biseksualūs vyrai, kuriuos neproporcingai paveikė beždžionių raupai, žymiai sumažino lytinių santykių skaičių. Apie tai praėjusį pentadienį pranešė Jungtinių Amerikos Valstijų Kevino Delaney Ligų kontrolės ir prevencijos centras.

Pasaulio Sveikatos Organizacijos vadovas: Gėjai ir biseksualūs vyrai turėtų sumažinti sekso partnerių skaičių

Infekcinių ligų ekspertai pataria sumažinti seksualinį kontaktų skaičių su skirtingais partneriais, kol beždžionių raupų protrūkis bus suvaldytas, rašo Metroweekly. Apie tai prakalbo ir Pasaulio Sveikatos Organizacijos (PSO) vadovas.

Beždžionių raupai: kokie yra simptomai ir kodėl neteisinga stigmatizuoti gėjus ir biseksualius vyrus

Pasaulio sveikatos organizacija beždžionių raupų protrūkį pripažino tarptautinio masto ekstremaliąja visuomenės sveikatos situacija. GayLine pateikia daugiau informacijos apie šią infekciją.

Aktorius pasidalino video apie užsikrėtimą beždžionių raupais (video)

Per pastarąjį mėnesį beždžionių raupų atvejai išplito daugelyje Europos šalių. Virusas nėra susijęs su seksualine orientacija, tačiau daugiausiai apie užsikrėtimo atvejus buvo pranešta tarp gėjų ir biseksualių vyrų. Kaip atrodo šie raupai ir kokius negalavimus sukelia pasidalino ir aktorius, režisierius J Matthias Ford.