atvirumas

Skaitytojo laiškas: Pasakyti tėvams, kad esu gėjus, buvo vienas sunkiausių dalykų mano gyvenime

Neseniai GayLine.LT redakcija sulaukė netikėto laiško iš vyro, kuris norėjo pasidalinti savo jausmais ir išgyvenimais. Jame atskleidžiama tai, su kuo greičiausiai susiduria daugelis LGBTQ+ žmonių - kai tėvai kuria savo vaikui pasaulį, kuriame jis negali būti atviras.

Vyras paprašė patarimo: Esu pasiruošęs vesti moterį, bet man labiau patinka vyrai

Dvidešimt trejų metų vyras kreipėsi į specialistą patarimo kaip susigaudyti savo jausmuose ir priimti tinkamus sprendimus. Jis teigė, kad nepaisant traukos vyrams, jį gąsdina net mintis, jog jis yra gėjus. Kita vertus artėjanti santuoka su moterimi jo nedžiugina.

Silvester Belt apie LGBTQ+ menininkus Lietuvoje: apsimetame, kad jų nėra

Dainininkas ir dainų autorius Silvester Belt yra pirmasis atviras LGBTQ+ bendruomenei priklausantis atlikėjas atstovausiantis Lietuvai „Eurovizijos“ dainų konkurse. Vienas įtakingiausių queer naujienų portalų PinkNews jis sakė, kad Lietuvos šou scenoje yra daug apsimetinėjimo, daugelis menininkų bijo prisipažinti priklausantys LGBTQ+ bendruomenei.

Ricky Martin prisipažino - šiuo metu ieško tik sekso (video)

Praėjusių metų vasarą dalininkas Ricky Martin pranešė apie skyrybas su savo vyru Jwan Yosef. Po nutrūkusių santykių atlikėjas pradėjo daugiau keliauti ir dalintis seksualiomis nuotraukomis Instagram paskyroje. Neseniai duotame interviu jis atskleidė šiek tiek detalių apie savo intymų gyvenimą.

Ruslanas Kirilkinas: nuoširdžiai dėkoju gyvenimui už man suteiktą dar vieną šansą

Šiandien Ruslanas Kirilkinas švenčia 40-metį. Socialiniame tinkle Facebook jis pasidalino atvira, jautria savo gyvenimo istorija bei prisipažino turėjęs problemų su alkoholiu, smurtavęs. Atlikėjas teigia, nebenorintis grįžti ten kur buvo ir dėkoja gyvenimui už suteiktą dar vieną šansą.

Po 10 metų bendro gyvenimo vyras prisipažino žmonai, kad yra trans. O ji atsakė – kad yra lesbietė

Dešimt metų pora gyvena kartu susituokę niekuo neišsiskiriantį gyvenimą, susilaukė dviejų vaikų – tačiau sūnaus prisipažinimas, jog jis yra gėjus, paskatino porą pagaliau tapti atvirais vienas kitam.

Specialistė atsako: ar savo partneriui pasakoti apie seksą su buvusiuoju?

Kaip rašo Lrytas, amerikiečių sekso terapeutė L.Watson tikina, kad tokios diskusijos gali tapti sėkmingos tik tuo atveju, jei nepersistengsite ir žinosite, ką ir kaip galima atskleisti savo dabartiniam partneriui, o ko geriau jokiu būdu nedaryti.