reklama

Pristatyta maudymosi kostiumų kolekcija skirta gėjams ieškantiems malonumų

Taip, tai tiesa. Pažinčių programėlė „Sniffies“ šiemet nusprendė nustebinti nauja paplūdimiui skirta kolekcija, kurios pagrindinė tema – malonumų paieškos. 2024 m. „Beach Cruiser“ kolekcija akcentuoja pažintis ir linksmybes.

Colton Underwood pristatė naujų apatinių drabužių kolekciją seksualioje reklamoje

Serialo „The Bachelor“ homoseksualumo neslepianti žvaigždė nusifilmavo „Subset“ apatinio trikotažo vaizdo įraše. Originaliame ir linksmame video įraše apsinuoginęs Calton Underwood pristatė naują kolekciją.

Politinės reklamos nebebus galima pritaikyti pagal seksualinę orientaciją

Europos Parlamentas patvirtino naujas politinės reklamos taisykles, kuriomis nurodoma kaip reikės žymėti politinę reklamą internete, kad piliečiams būtų lengva ją atpažinti, žinoti jos užsakovus ir kur jie įsikūrė, bei kokia yra reklamos kaina. Vienas iš ribojimų - reklamos užsakovas nebegalės jos gavėjus rinktis pagal jų seksualinę orientaciją.

PAMATYK. 17 senovinių vyrų maudymosi kostiumų reklamų (foto)

Vasara jau lepina mus karščiu. Taigi ne nuostabu, kad daugelis žmonių jau turėjo progos spintoje susirasti savo maudymosi kostiumą ir jį panaudoti pagal paskirtį. O mes siūlome pasidairyti po praėjusio šimtmečio 4-6 dešimtmečio reklamas, kurios atskleidžia, jog nuogas kūnas visuomet buvo madoje.