PAMATYK. 17 senovinių vyrų maudymosi kostiumų reklamų (foto)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

PAMATYK. 17 senovinių vyrų maudymosi kostiumų reklamų (foto)

Št, 06/17/2023 - 10:55
Kategorija:
0 komentarų

Vasara jau lepina mus karščiu. Taigi ne nuostabu, kad daugelis žmonių jau turėjo progos spintoje susirasti savo maudymosi kostiumą ir jį panaudoti pagal paskirtį. O mes siūlome pasidairyti po praėjusio šimtmečio 4-6 dešimtmečio reklamas, kurios atskleidžia, jog nuogas kūnas visuomet buvo madoje.

Vyrų trumpikės iš tiesų buvo įspūdingos, skelbia Queerty. Lyginant su šių dienų gaminiais, juose daugiau detalių, kišenėlių ar susegimų iš šono. Na ir aišku – juosmuo buvo gerokai aukštesnis nei dabar. Trumpikės veikiau priminė stilizuotus šortus. Retkarčiais į juos buvo galima įsiverti diržą.

Be to tuo metu buvo siūloma įsigyti ir visą paplūdimio kompaktą, kurį sudarė ne tik trumpikės, bet ir lengvi trumpomis rankovėmis baltiniai.

Praėjusio šimtmečio reklamos atskleidžia kokia buvo maudymosi kostiumų spalvų gama. O ji iš ties įspūdinga – nuo margų iki vienspalvių, nuo ryškių iki blankesnių.

Reklamos atskleidžia, koks buvo vyro kūno etalonas. Atrodo šioje srityje mažai aks pasikeitė – raumenys visuomet madoje. Na ir praeityje – neretai vyrų trumpikių reklamose buvo vaizduojamos ir moterys. Pastarųjų maudymosi kostiumai buvo gerokai uždaresni ir slepiantys didesnę dalį kūno.

f

v

v

n

m

n

,

trumpikės

trumpikės

trumpikės

trumpikės

trumpikės

trumpikės

trumpikės

trumpikės

trumpikės

trumpikės

Žymos