ejakuliacija

Kiek iš tikrųjų turėtų trukti seksas?

Svarbu kaip apibrėžiamas seksas

Reikia atkreipti dėmesį, kad skirtingiems žmonėms, ypač jei jie skirtingų kultūrų, kilmės – seksas yra suvokiamas nevienodai. Vieni seksu laiko ir glamones, preliudiją, oralinį seksą. Kiti – seksą tapatina su įsiskverbimu. Nemažai mokslininkų sekso pabaiga laiko sėklos išsiveržimą, tuo tarpu kiti – momentą ar akimirkas, kada abu partneriai pasiekia kulminaciją.

Vaginalinis seksas nebūtinai turi būti siejamas su peniu ar įsiskverbimu. Skirtumų yra ir tarp analinio, vaginalinio, oralinio sekso ir jo vertinimo.

Viskas pasibaigia tik prasidėjus? Kelios priemonės prailginti malonumą

"Priešlaikinė ejakuliacija gali būti trunkanti visą gyvenimą, kai sutrikimas pasireiškia nuo pirmųjų lytinių patirčių ir įvyksta beveik kiekvienų santykių metu“, – tvirtina M.Danilevičius. Tokiais atvejais ejakuliacija dažniausiai įvyksta per 30–60 sekundžių po įsiskverbimo.

Šio sutrikimo priežastis gali būti įvairios: skydliaukės ligos, prostatitas, ar tiesiog paciento vartoti tam tikri medikamentai. Tiesa, neretai jis pasireiškia dėl serotonino trūkumo.

Priešlaikinė ejakuliacija - gydytojo patarimai kaip tai išspręsti

Priešlaikinė ejakuliacija, apyvarpės susiaurėjimas, galimybė pailginti varpą, apipjaustymas – vienos iš dažnų temų, kurios su vyrais gvildenamos urologo kabinete. Gydytojas urologas Marius Anglickis sako, kad vyrams gėdytis tikrai nėra ko – čia jie gali užduoti bet kokius su reprodukcinės sistemos funkcijomis susijusius klausimus. Deja, kai kurie vyrai vis dar nesiryžta praverti gydytojo kabineto duris.