+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

Kaip vyrams patirti kelis orgazmus?

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Kaip vyrams patirti kelis orgazmus?

Sek, 09/10/2023 - 09:00
Kategorija:
0 komentarų

Apie moterų daugkartinį orgazmą galime rasti daugybę straipsnių. O kaip yra su vyrais? Taip, jie irgi gali patirti net kelis orgazmus vieno lytinio akto metu. Pateikiame patarimus kaip to pasiekti.

Tik labai maža dalis vyrų gali patirti kelis orgazmus be specialių treniruočių. Čia kaip sporte – kuo labiau ruošiesi, tuo geresnį rezultatą turi. Štai keli patarimai kaip pasiekti daugybinį orgazmą, rašo Pride.com.

  • Paruoškite savo mintis

Kaip ir daugumoje sekso dalykų, jūsų mintys yra tikrai raktas į sėkmę. Kartokite sau „Aš galiu tai padaryti“, „Aš galiu“, kad paruoštumėte savo mintis procesui.

  • Orgazmo sąvoka

Vyrų orgazmas dažnai susiaurinamas iki ejakuliacijos. Tiesa pasakius, net tai vykstant jūs galite orgazmo ir nepatirti. Turite išmokti atskirti kada patiriate pasitenkinimo viršūnę, kada ne. Tai leis ne tik pažinti savo kūną, bet ir įvertinti patiriamo sekso kokybę.

Kai daug kartų patiriate orgazmą, ejakuliuojate mažiau. Organizmas susikoncentruoja ne į spermos išliejimą, o į patį pojūtį ir patirtis.

  • Kėgelio pratimas

Norite daugiau orgazmų – treniruokite vidinius dubens raumenis. Tai tie patys raumenys, kurie leidžia jums sustabdyti šlapinimąsi jo metu. Tiesiog įtraukite raumenis, palaikykite tris sekundes ir atleiskite. Pratimą kartokite kelis kartus per dieną.

  • Pratimas šlapinimosi metu

Kai šlapinatės, sustabdykite šlapimo tekėjimą įtraukdami raumenis. Palaikykite tris sekundes ir tęskite. Pakartokite tai kelis kartus kiekvieno šlapinimosi metu. Tai puikus būdas treniruotis.

  • Kvėpavimas

Išmokite kontroliuoti savo kvėpavimą. Įkvėpkite, kad oras prisipildytų pilvo srityje. Iškvėpkite. Išmokdami kontroliuoti kvėpavimą – išmoksite kontroliuoti susijaudinimą lytinio akto metu. Tai leis patiriant orgazmą nusiraminti, jį atitolinti, kad vėl galėtumėte prie jo priartėti ir jausti malonumą.

  • Sulaikymas

Kai masturbuojatės ir jaučiate, kad artėja ejakuliacija – sustokite. Suspauskite raumenis. Taip atitolinsite kulminaciją. Išmokę tai kontroliuoti – gebėsite mėgautis malonumu ilgiau.

  • Spaudimas

Prieš pat pasiekdami kulminaciją, paspauskite sritį esančią tarp kapšelio ir išangės. Vien paspaudimas turėtų sumažinti susijaudinimą.

  • Praktikuokitės

Grįžtame prie to, nuo ko pradėjome. Svarbu praktika, treniruotės. Kuo ilgiau ruošitės, tuo geriau jums pavyks ateityje.