šeimų sąjūdis

Lietuvos Šeimų Sąjūdis imasi puolimo prieš GayLine.LT redaktorius

Lietuvos Šeimų Sąjūdis kreipėsi į prokuratūrą apie neva vykdomą nusikaltimą veiklą. Rašte buvo nurodoma, kad vienoje iš mūsų redaktorių administruojamoje Facebook grupėje „propaguojamas genderizmas bei translytiškumas bei galimai vykdomi tvirkinamieji veiksmai virtualiu būdu“.

Maršistai ruošiasi Seimo rinkimams – steigia partijas, ieško sąjungininkų

Vakar Antanas Kandrotas – Celofanas paskelbė įsteigęs partiją „Mes Lietuva“, o štai Šeimų sąjūdis pranešė pradėjęs derybas su partija Jaunoji Lietuva. Nors ir išsiskaidę, taip maršistai rengiasi kitų metų Seimo rinkimams.

V. Valentinavičius: Valdančiųjų arogancija sudaro sąlygas iškilti populistams

Europos humanitarinio universiteto lektorius V. Valentinavičius teigia, kad populistai paprastai imasi kelių temų – pasisako prieš gėjus, žydus ir migrantus bei stoja ginti neva „tradicinių vertybių“. Dabartinė padėtis Lietuvoje kuria palankias sąlygas jiems burtis – bet ar tokios jėgos kaip Šeimų sąjūdis turi ateitį – parodys tik rinkimai.

Ar Lenkijoje išnyks zonos be LGBT? Imamasi teisinių veiksmų jas naikinti

Lietuvoje šeimų sąjūdžiui toliau stengiantis destabilizuoti padėtį Lietuvoje sekant kai kurių Lenkijos savivaldybių pėdomis, čia kovoti su homofobiniais politikų sprendimais imasi naujai paskirtas ombudsmenas. Daugybė Lenkijos miestų ir miestelių priėmė nutarimus, paskelbusius tam tikras teritorijas „zonomis be LGBT“. Vienu metu tokios zonos apėmė trečdalį šalies teritorijos. Dėka aktyvistų kovos ir Europos Sąjungos žingsnių prieš šiuos sprendimus, šiandien tokių teritorijų gerokai sumažėjo.

Politikas žada siekti Klaipėdos rajoną paskelbti „be genderizmo ir LGBTQ+ propagandos“

Klaipėdos rajono savivaldybės Tarybos narys, „Tautos ir teisingumo“ partijai priklausantis Viktoras Kura paskelbė, kad rugpjūčio mėnesį ketina registruoti sprendimo projektą, kuriuo norima savivaldybę paskelbti „be genderizmo ir LGBTQ+ propagandos“. Tai jau trečia tokia iniciatyva Lietuvoje.

Prienų tarybai atmetus homofobinę deklaraciją, Šeimų sąjūdžio atstovas juos vadina bailiais

Prienų tarybos narys Egidijus Visockas neseniai siūlė tarybos nariams patvirtinti deklaraciją, kuria savivaldybė būtų paskelta teritorija „be LGBT ir genderizmo“. Po nesėkmingo balsavimo dėl nepavykusio bandymo patvirtinti žmogaus teises ir Konstituciją paminantį dokumentą nusivylimą „Karštas komentaras“ paskelbtame straipsnyje išliejo Lietuvos šeimų sąjūdžio atstovas komunikacijai Algimantas Rusteika.

Tarybos narys moters ir vyro santykius prilygino akumuliatoriui. Mano, kad homofobija pritrauks jaunus specialistus į regioną

Krikščionių sąjungos į Marijampolės tarybą patekęs Gediminas Akelaitis šią savaitę pažėrė savo išminties perliukų. Tarybos posėdžio metu LGBTQ+ žmones prilygino nekrofilams, moters ir vyro santykius - akumuliatoriaus veikimui, o galiausiai rėžė, kad homofobinio pasiūlymo priėmimas paskatins jaunus specialistus atvažiuoti dirbti į regioną.

Lietuvos šeimų sąjūdis siekia destabilizuoti padėti Lietuvoje?

Lietuvos šeimų sąjūdžio vadovas Raimondas Grinevičius BNS pripažino, kad tai koordinuoja savivaldybių tarybų narių iniciatyvas paskelbti tam tikras savivaldybes „be LGBT ideologijos“. Jei bent vienoje tai padaryti pavyktų – gali kilti tarptautinis skandalas. Panašūs sprendimai vestų prie rimtų pasekmių LGBTQ+ vaikams.

Lietuvos Šeimų Sąjūdis „Didįjį šeimos gynimo maršą“ surengs parke Druskininkuose

Gegužės 13 d. Lietuvos šeimų sąjūdis ir vėl rengia renginį. Šį kartą jis organizuojamas Druskiinkuose, K. Dineikos parke. Šiuo metu organizacija pradėjo rinktis lėšas iš gyventojų šiam renginiui surengti.