Šeimų sąjūdis protestuos Vilniuje. Laukiama iki 15 tūkstančių dalyvių

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Šeimų sąjūdis protestuos Vilniuje. Laukiama iki 15 tūkstančių dalyvių

Ket, 10/06/2022 - 15:52
Kategorija:
0 komentarų

Spalio 22 d. Šeimų sąjūdis rengia naują mitingą Vilniuje.

Kaip ir ankstesnių mitingų metu kvietime į renginį skleidžiama tikrovės neatitinkanti ir nepasitikėjimą valstybės institucijomis skatinanti informacija.

„Ta diena atėjo. Karo Ukrainoje pretekstu šalyje faktiškai įvesta ir kasdien stiprinama diktatūra, cenzūruojama spauda, ribojamos ir laužomos piliečių konstitucinės teisės ir laisvės. Nepaisant didžiosios visuomenės daugumos valios Seime planuojama priimti Konstitucijai prieštaraujantį civilinės sąjungos įstatymą. Iš neteisės negali kilti teisė, todėl įstatymai, pažeidžiantys Konstituciją, negali būti teisėti“, – nurodoma kvietime, kur vėl sąmoningai maišomos sąvokos.

Primename, kad LR Konstitucija numato, jog santuoka sudaroma vyro ir moters sutarimu. Tuo tarpu civilinė sąjunga nėra santuoka, nes ja suteikiama tik dalis teisių, bei siūloma ją keisti sudaryti pas notarą.

„Šis protesto mitingas skirtas vienijimuisi tolesniams veiksmams, o ne šiaip paburnoti prieš valdžią ir jame bus pristatyti konkretūs siūlymai”, - rašoma socialiniame tinkle Facebook platinamuose kvietimuose.

Artėjant savivaldos rinkimams koks tokio vienijimosi tikslas neužsimenama.