Protestas

Šeimų sąjūdis visuomenę skaldys net minint sausio 13 d.

Sausio 13 d. šeimų sąjūdis žada įrodyti, kad labiau myli Lietuvą nei visi kiti ir kviečia į savo renginį. Neseniai kovojęs prieš gėjus - dabar šis, save sąjūdžiu vadinantis, darinys ketina parodyti ką iš tiesų reiškia mylėti Lietuvą ir už ją kovoti.

Atsakas į homofobiją – vienalyčių porų vieši bučiniai

Dešimtys vienalyčių porų nusprendė imtis veiksmų ir pasidalinti savo aistringais bučiniais Meksikos pramogų parke „Six Flags Mexico“. Šią akciją inspiravo socialiniame tinkle išplatinta informacija apie parko darbuotojų homofobiškus komentarus.

Pagrindinės 2021 metų protestų temos: LGBTQ+ ir COVID

Kova už tradicines šeimos vertybes, LGBT bendruomenės teises ir Vyriausybės vykdomas priemones prieš COVID-19 pandemiją – tai tik dalis protestų, kurie šiais metais sulaukė didelio visuomenės ir žiniasklaidos susidomėjimo. Portalas Alfa.lt pateikia įsimintiniausių 2021 m. protestų penketuką, tarp kurių ir trys renginiai tiesiogiai susiję su LGBT bendruomene.

Madride tūkstančiai žmonių išėjo į gatves protestuoti prieš anti-LGBTQ+ įstatymo projektą (video)

Aktyvistai nusprendė netylėti ir išėjo į gatves protestuodami prieš Madrido planus panaikinti regioninį įstatymo projektą, užtikrinantį LGBTQ+ žmonių teises. Įstatymo projektas, kurį pasiūlė Ispanijos kraštutinių dešiniųjų partija VOX. Ši partija yra žinoma dėl savo nacionalistinių, prieš imigraciją ir LGBTQ+ nukreiptų pažiūrų.