Lietuvos Šeimų Sąjūdis „Didįjį šeimos gynimo maršą“ surengs parke Druskininkuose

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Lietuvos Šeimų Sąjūdis „Didįjį šeimos gynimo maršą“ surengs parke Druskininkuose

Sek, 04/30/2023 - 13:00
Kategorija:
0 komentarų

Gegužės 13 d. Lietuvos šeimų sąjūdis ir vėl rengia renginį. Šį kartą jis organizuojamas Druskiinkuose, K.  Dineikos parke. Šiuo metu organizacija pradėjo rinktis lėšas iš gyventojų šiam renginiui surengti.

„Lietuvos Šeimų Sąjūdis tradiciškai, jau trečius metus iš eilės rengia Didįjį šeimos gynimo maršą, 2021 metais pradėtą kaip protestą – Šeimos šventę. Šiais metais šeimoms skirtas renginys įvyks Druskininkuose, vietoje, kur atgaivą ir užsiėmimą randa ir vaikai, ir suaugusieji”, - rašoma organizacijos internet puslapyje.

Prieš LGBTQ žmones pasisakančios asociacijos „Lietuvos Šeimų Sąjūdis" vadovas Raimondas Grinevičius ELTA teigė, kad šį kartą tai nebus politinis renginys – tik šventė.

„Kiek atvažiuos, tiek atvažiuos. Ar jūs pavyzdžiui žinot, jei bus koncertas kokioje Katedros aikštėje ar Vingio parke, kiek bus žmonių į koncertą? Ne. Tai kada būna mitingas, tai mes deriname visus veiksmus su rajonais, o čia yra paprasta šventė”, - sake jis.

Renginiui pritaria ir miesto metas Ričardas Malinauskas. „Kuo daugiau renginių Druskininkuose, tuo smagiau“, – BNS sakė meras.

Pernai organizacija siekė surengti renginį Vilniuje, bet negavus leidimo – rinktasi Kaune.

Organizacija ne kartą puolė LGBTQ žmonių lygiateisiškumo siekius.