Pagyvenęs gėjus nuteistas beveik dvejiems metams už seksą slaugos namuose

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Pagyvenęs gėjus nuteistas beveik dvejiems metams už seksą slaugos namuose

Pir, 12/13/2021 - 08:00
Kategorija:
0 komentarų

Parkinsono liga sergantis senjoras gėjus 22 mėnesius praleido kalėjime po to, kai globos namų darbuotojai pranešė, kad jis atliko oralinį kitam gyventojui. Dabar jis stengiasi įrodyti, kad teismo sprendimas buvo priimtas remiantis melagingais, tendencingais darbuotojų liudijimais.

Sautamptono dvaro slaugos ir reabilitacijos centre, Pensilvanijoje, 81 metų karinio jūrų laivyno veteranas Leroy Martin 2019 metų vasarą ir rudenį bendru sutarimu užsiėmė seksu su mažiausiai dviem vyrais. Tačiau centro darbuotojai tai vertino kitaip. Jie siekė pavaizduoti Leroy kaip „seksualų plėšrūną“, nes jis yra gėjus.

„Tai buvo abipusis sutarimas su abiem vyrais“, – sakė Leroy advokatas J Conor Corcoran. - „Jei tai būtų buvusi Adomo ir Ievos istorija, o ne Adomo ir Styvo, jie net nebūtų skambinę policijai.

Remiantis praėjusį mėnesį Cumberland apygardos bendrajame teisme pateiktu ieškiniu, slaugytojai matė, kaip Leroy 2019 m. spalio 29 d. atliko oralinį seksą 43 metų slaugos namų gyventojui. Sunerimę jie pranešė apie tai prižiūrėtojui, kuris suskubo informuoti Pensilvanijos valstijos policiją.

Slaugytojai teigė, kad seksas negalėjo vykti bendru sutarimu, nes jaunesnis vyras buvo patyręs smegenų traumą ir jau 21 metus nebuvo su moterimi. Leroy taip pat turėjo lytinių santykių su antruoju vyru, dabar jau mirusiu senjoru.

„Slaugos namai melavo valstijos policijai, kad vyrai, su kuriais Leroy turėjo lytinių santykių, negalėjo susitarti. Pensilvanijos valstijos policija apkaltino Leroy dėl lytinio akto ir nepadoraus užpuolimo. Kai jis buvo už grotų, kalėjimo darbuotojai nedavė jam jo vaistų. Kol siautė COVID-19, kalėjime Leroy rūpinosi kiti kaliniai“, – sakė J Conor Corcoran.

Ieškinyje J Conor Corcoran teigė, kad globos namų darbuotojai melagingai sulaikė ir aplaidžiai elgėsi su Leroy.

„Ieškovo homoseksualumas buvo [...] neteisėtai atsakovų traktuojamas kaip nusikaltimas“, – teigiama ieškinyje.

Daugiau PinkNews.