Ko verti Kataro pažadai? Trys FIFA patvirtinti viešbučiai Katare atsisakė priimti homoseksualius lankytojus

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Ko verti Kataro pažadai? Trys FIFA patvirtinti viešbučiai Katare atsisakė priimti homoseksualius lankytojus

Sek, 05/15/2022 - 19:45
Kategorija:
0 komentarų

LGBTQ+ bendruomenė neslėpė susirūpinimo, kai FIFA nusprendė paskirti pasaulio futbolo čempionato organizavimo teises Katarui, rašo sportas.lt. Ypač žinant homofobines valdžios nuotaikas ir veiksmus tiesiogiai nukreiptus prieš LGBTQ+ asmenis. Neseniai Kataro atstovai teigė atimsiantys vaivorykštės vėliavas iš sirgalių dėl jų paties saugumo, o švedų ir norvegų žurnalistų atliktas eksperimentas įrodo, kad net pažadai dėl LGBTQ+ žmonių apgyvendinimo nebus ištesėti.

Ankščiau Kataro sostinėje Dohoje FIFA prezidentas Gianni Infantino sakė, kad „visi pamatys, kad čia Katare visi laukiami, net jei kalbėsime apie LGBTQ“. Generolas majoras Abdulazizas Abdullah Al Ansari interviu taip pat teigė: „Rezervuokite kambarį kartu, miegokite kartu – tai mums nerūpi“, – sakė Al Ansari.

Panašu, kad tai buvo tik tušti pažadai. Švedijos ir Norvegijos žurnalistai apsimetė naujavedžiais homoseksualais ir ėmė skambinėti į FIFA patvirtintus Kataro viešbučius, kurie priiminės 2022 m. pasaulio futbolo čempionato sirgalius.

Tyrimas atskleidė, kad trys viešbučiai žurnalistams atsisakė išnuomoti kambarius, dar 20 viešbučių išreiškė susirūpinimą dėl to, kad homoseksualų saugumui Katare gali kilti grėsmė.