Siekiant pasipelnyti Kinijoje cenzūruotas naujas filmas

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Siekiant pasipelnyti Kinijoje cenzūruotas naujas filmas

Št, 04/23/2022 - 20:00
Kategorija:
0 komentarų

Naujausiame filmas „Fantastiniai gyvūnai: Dumbldoro paslaptys“ nebeliko Dumbldoro prisipažinimo, jog jis buvo įsimylėjęs piktąjį burtininką Grindelvaldą. Dialogo dalis filmo kūrėjų buvo specialiai iškirpta ir pritaikyta Kinijos rinkai, skelbia Out.

Trečiasis Hario Poterio priešistorės filmas, pavadintas „Dumbldoro paslaptys“, veikiausiai atskleis Dumbldoro gyvenimo vingius. Viena iš esminių, jau atskleistų filmo vietų, buvo burtininko prisipažinimas meilei kitam vyrui. Šis „Warner Bros“ žingsnis nuvylė daugelį gerbėjų, kurie tikėjosi, jog kompanija bus principinga. Juo labiau, kad ši scena yra labai trumpa, o ir kiti filmų kūrėjai pastaruoju metu nepakluso kai kurių šalių cenzūros spaudimui pašalinti vienas ar kitas jiems neįtikusias vietas.

„Warner Bros“ paskelbė oficialų pareiškimą: „Kaip studija, esame įsipareigoję užtikrinti kiekvieno išleidžiamo filmo vientisumą ir tai galioja aplinkybėms, dėl kurių reikia atlikti korekcijas, kad galėtume jautriai reaguoti į įvairius rinkos veiksnius. Siekiame savo kūrinius rodyti visame pasaulyje, tokius, kokius sukūrė jų kūrėjai, tačiau susidūrėme su nedideliais, vietinei rinkai būtinais, pakeitimais. „Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore“ atveju buvo paprašyta šešių sekundžių trukmės scenos pašalinimo ir „Warner Bros“ sutiko su šiais pakeitimais, kad atitiktų vietinius reikalavimus, tačiau filmo dvasia išlieka nepakitusi“.

Minėtas pareiškimas tikrai neprisidėjo prie šios kompanijos gero vardo. Nemažai Hario Poterio filmų gerbėjų šios šešios sekundės buvo tai, kas teikė LGBTQ+ bendruomenei priklausantiems kinams vilties.