Haris Poteris

„Hario Poterio“ žvaigždė pozavo nuoga britų „Vogue“ viršeliui: Niekada nejaučiau gėdos būdama homoseksuali

Pasididžiavimo mėnesiui išleistas „Vogue“ žurnalas nustebino nuotraukomis. Ant jo viršelio - homoseksuali 82 metų aktorė Miriam Margolyes, kuri puikiai žinoma dėl savo vaidmens „Hario Poterio“ filmuose.

„Hario Poterio“ žvaigždė Harry Melling pareiškia, kad „trans moterys yra moterys, o trans vyrai – vyrai“

Hario Poterio autorės J. K. Rowling pasisakymai žeminant trans žmones, sulaukė ir daugiau kritikos. Hario Poterio žvaigždė Harry Melling pasisakė už trans teises ir pareiškė, kad „trans moterys yra moterys, o trans vyrai yra vyrai“.

Harį Poterį įkūnijęs aktorius apie paramą trans žmonėms: negalėjau tylėti

„Nemanau, kad būčiau galėjęs pažvelgti į save veidrodyje, jei nieko nebūčiau pasakęs“, – taip visame pasaulyje žinomas aktorius Daniel Radcliffe prabilo kalbėdamas kodėl neliko abejingas Hario Poterio knygų autorės J. K. Rowling išpuoliams prieš translyčius asmenis.

Putinas kaltina Vakarus „bandymu atšaukti“ Rusiją: pavyzdžiu pateikė prieš transeksualus pasisakiusią J. K. Rowling

Jis tęsė: „Dabar jie bando panaikinti mūsų šalį. Aš kalbu apie progresuojančią visų, susijusių su Rusija, diskriminaciją“. V. Putinas piktinasi – J. K. Rowling, „Hario Poterio“ serijos autorė buvo „atšaukta“, nes „neatitiko lyčių teisių standartų“. „Atšaukimo kultūrą“ jis palygino su naciais, kurie 1930-aisiais degino knygas.

Burtininkas Dumbldoras pagaliau garsiai pasakė, kad yra gėjus (video)

Užtruko ilgai, tačiau pagaliau tai įvyko. Netrukus kino teatro ekranuose pasirodys filmas „Fantastiniai gyvūnai: Dumbldoro paslaptys“, tačiau kelias paslaptis jau atskleidžia šio filmo anonsai. Vienas jų – Albo Dumbldoro prisipažinimas meilėje.