Pasinaudojo Grindr aukoms vilioti. Apiplėšė daugiau ne 20 vyrų

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Pasinaudojo Grindr aukoms vilioti. Apiplėšė daugiau ne 20 vyrų

Ket, 04/07/2022 - 20:00
Kategorija:
0 komentarų

Kalifornijos policija pranešė, kad suėmė vyrą, kuris, kaip įtariama, apiplėšė daugiau nei 20 vyrų, praneša Advocate. Su jais jis susipažino Grindr programėlės pagalba.

FTB agentai pirmadienį suėmė Derrick Patterson, teigiama JAV prokuratūros pranešime spaudai. 22-ejų metų vaikinas buvo apkaltintas plėšimu.

Teigiama, kad nuo 2019 m. lapkričio iki 2022 m. kovo D. Patterson ieškojo savo aukų Grindr. Jis sutikdavo su aukomis jų namuose ar viešbučiuose.

„Per plėšimus D. Pattersonas tariamai naudojo ginklus – peilius ar elektrošoką, tada reikalavo pinigų ir aukų mobiliųjų telefonų, o paskui pabėgdavo iš įvykio vietos su aukų piniginėmis. Kitais atvejais D. Pattersonas fiziškai užpuolė savo aukas“, – sakė pareigūnai.

Nuo banko kortelių jis nuimdavo pinigus arba naudodavosi savo aukų kreditinėmis kortelėmis.

Pareigūnų pranešime pateikiamas ir vienas konkretus pavyzdys. Įtariamasis su auka užsiėmė seksu, po to D. Patterson paėmė aukos telefoną ir bandė priversti auką pasakyti jam telefono slaptažodį. Jam atsisakius, D. Patterson tariamai išsitraukė elektrosšoko prietaisą ir pagrasino.

2020 m. spalį D. Patterson buvo apkaltintas peiliu smogęs aukai į krūtinę. Auka išgyveno ir policijai pavyko atpažinti D. Patterson. Įtariamajam gresia iki 20 metų laisvės atėmimo bausmė.