Į gatvę išmestas „gėjus“ šuo turi naują šeimą

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Į gatvę išmestas „gėjus“ šuo turi naują šeimą

Št, 03/26/2022 - 13:00
Kategorija:
0 komentarų

Šuo, kuris buvo išmestas į gatvę Šiaurės Karolinoje, nes jo šeimininkai galvojo, kad jis gėjus - rado naujus namus, praneša Out. Jo gyvybę pavyko išgelbėti.

Steven Nichols ir jo partneris John jau kartu daugiau nei 30 metų. Sužinojo apie šuns (vardu Fezco) likimą, jie nusprendė veikti ir jį priglausti.

„Tiesiog manėme, kad būtų prasminga gėjų šunį „įsivaikinti“ meilės kupinoje gėjų šeimoje“, – sakė Steven Nichols. Jis pasakojo, kad jų šeima negalėjo likti abejinga. „Mes pažvelgėme vienas į kitą ir pasakėme: „Mes galime ką nors padaryti“.

Vienas iš pirmųjų dalykų, kuriuos jie padarė priglaudę šunį savo namuose - suteikė jam naują Oskaro vardą, homoseksualaus poeto Oscaro Wilde garbei.

Veterinaras Williamas Pressly iš „Pressly Animal“ ligoninės žurnalistams atskleidė, kad ankstesnis Oskaro savininkas buvo ne tik homofobas, bet ir prastas šeimininkas. Oskaras kentėjo nuo širdies kirmėlių, kurių nenaikinant viskas galėjo baigtis mirtimi. Veterinaras teigė, kad analiniu seksu norintys užsiimti patinai nebūtinai yra homoseksualūs – tai natūrali elgsena, norint parodyti dominavimą.