Rasos Račienės klausimas Seimo nariams: Ar Jūs (mes) kuriame laimingą valstybę?

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Rasos Račienės klausimas Seimo nariams: Ar Jūs (mes) kuriame laimingą valstybę?

Pir, 03/21/2022 - 08:20
Kategorija:
0 komentarų

"Visiems jums kaip Lietuvos valstybės pilietė, sąžiningai atliekanti savo prievoles, noriu užduoti tik vieną klausimą: „Ar Jūs (mes) kuriame laimingą valstybę?“ Ar Jūs (mes) siekiame, kad visi joje gyvenantys žmonės, kurie prisideda prie valstybės išlaikymo ir savo darbais turtinantys ją, nusipelno pagarbos ir supratimo? Labai tikėčiausi teigiamo atsakymo iš jūsų visų. Nes esu įstikinusi, kad mes visi gana vienodai įsivaizduojame, kas yra laimingas žmogus", - atvirame laiške rašo Rasa Račienė.

Vakar vakare viešą laišką Seimo nariams Facebook paskelbusi moteris klausia kodėl LGBTQ+ žmonėms Lietuvoje nėra vietos: "Tačiau taip pat norėčiau paklausti, kaip, Jūsų nuomone, gali jaustis žmogus, gyvenantis, besimokantis, dirbantis, kuriantis Lietuvoje, kai iš aukščiausių valdžios tribūnų nuolatos girdi, kad jis yra grėsmė ir propoganda? Kad nuo pat tos minutės, kai supratęs apie savo tapatybę, supranta ir tai, kad jo namuose, jo valstybėje jam kol kas vietos nėra. Nėra vietos būti laimingu. Nes reikia kažko sulaukti".

R. Račienės nuomone, Lietuva jau daug padarė besivaduodama iš sovietmečiu sklidusio melo ir baimės kultūros. Vis dėlto, ne viskas dar padaryta.

"Ir ne man jums aiškinti ar priminti, kaip sunkiai mes vadavomės iš šito baisaus laikotarpio, kiek drąsos ir žinių reikėjo įgyti, kad galėtume gyventi taip, kaip gyvename šiandien. Kad galėdami padėti nuo karo bėgantiems ukrainiečiams, stebiname juos savo supratingumu, šiluma ir visokeriopa pagalba. Nes mūsų atmintis dar mena sovietmečio baisumus.

Mes kaip valstybė jau užaugome. Pasirinkome pažangos ir vakarietiškų vertybių kelią. Ir dabar atėjo Jūsų, gerbiami Seimo nariai, laikas pasirinkti. Ar LGBTQ žmonių klausimu vis dar liekame sovietmetyje ar žengiame pirmyn savo pasirinktų vertybių keliu. Laikas pasirinkti yra dabar", - teigia moteris.