Lukas Gricius: „Mama, aš gėjus“. O ji atsakė: "Aš tave vis tiek myliu“

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Lukas Gricius: „Mama, aš gėjus“. O ji atsakė: "Aš tave vis tiek myliu“

Ant, 02/22/2022 - 08:20
Kategorija:
0 komentarų

Lukas Gricius tikrai nėra tas pramogų verslo atstovas, kuris dažnai apie savo gyvenimą kalbėtų interviu metu, todėl pokalbis su fotografu „Delfi TV“ eteryje jau pirmomis akimirkomis sulaukė daug dėmesio. Laidos „Nepatogūs klausimai“ eteryje pašnekovas papasakojo ne tik apie santykius su influenceriu Nagliu Bierancu, įvykusias jų vestuves, bet ir tai, kokiu būdu apie homoseksualumą jis pranešė savo tėvams.

Įpusėjus interviu tema pasisuko asmeniškesnių klausimų link. Teirautasi, kada L. Gricius suprato, kad jį traukia ne moterys, o vyrai.

„Nežinau, seniai. Gal man buvo 16 ar 17 metų. <...> Tiesą sakant, neatsimenu. Tai buvo taip seniai, kad negalėčiau tiksliai įvardinti. Dabar atrodo, kad, štai, esu laisvas, viskas fainiai, o tada tu nieko nežinojai. Aš neturėjau nei draugų gėjų, nei šeimos aplinkoje buvo homoseksualių žmonių, dėl to viskas man atrodė keista. O dabar man atrodo, kad visur jie – ir čia, ir čia“, – šyptelėjo laidos svečias.

„Kai jaunas buvau, buvo to pasipriešinimo, bijojau, nepripažinau nei sau, nei kitiems to. O po to viskas kažkaip pasikeitė, kai supranti, ko nori. Man būnant 20-ies, tai jau žinojo visi mano draugai. Tėvams pasakiau prieš kokius trejus ar ketverius metus, o tėčiui maždaug dar po pusmečio.

Mamai tai pasakiau ją nusivežęs į Paryžių. Nusivedžiau į geriausius restikus. <...> Tiesiog pasisodinau ją su vaizdu į Eifelio bokštą. Ten buvo jaudinanti akimirka. Man vos ne ašaros krito, kai pasakiau: „Mama, aš gėjus“. O ji atsakė: „Man nesvarbu, ar tu gėjus, ar ne gėjus. Aš tave vis tiek myliu“. Ir tada aš jai viską papasakojau, su kuo draugavau, ką veikiau. Ji viso to klausėsi, visą naktį prašnekėjome, vaikščiojome po Paryžių susikabinę, viskas taip ir pasibaigė.

Visgi savęs paieškų metu fotografas yra draugavęs ir su mergina, tačiau ilgai šie santykiai nesitęsė.

„Padarėme pertrauką, tada permiegojau su vyru ir baigiau su moterimis draugauti“, – nusijuokė jis.

Anksčiau Luko gyvenimas buvo išties audringas – eteryje pašnekovas išdavė, kad yra patyręs ir grupinio sekso malonumą. Kartą jis vienu metu permiegojo ir su vyru, ir su moterimi.

„Žinote, kaip būna – išgeri daug ir visko atsitinka. Taip būdavo jaunystėje. <...> Jaunystėje buvo daug tų pavyzdžių, daug su kuo permiegota, daug buvo bemiegių naktų, bet dabar esu nurimęs“, – atviravo fotografas.

Laidos gerbėjai teiravosi, kaip Lukas ir Naglis susipažino bei kada jų draugystė peraugo į romantišką santykį.

„Jis buvo mano pirma meilė. Man buvo 18 ar 19 metų. Susipažinome internetu. Nieko ten įspūdingo. <...> Pradėjome bendrauti, susitikome, ėmėme daug leisti laiko kartu, daug tūsinomės. Po visko mes daug metų buvome tiesiog draugai. Gal 10 ar 12 metų. Juokėmės, kad kai būsime senukai, gal tada ir susimesime. Išėjome, kad susimetėme anksčiau“, – nusijuokė jis.

Daugiau Delfi.