Naglis Bierancas

Naglis Bierancas: mamai užkniso teisintis kada tas Naglis merginą parsives

Fotografas, nuomonės formuotojas sako, kad jo atsiskleidimas buvo ilgai lauktas žingsnis jo mamai, kuri nebenorėjo teisintis kodėl jos sūnus neturi merginos. Šis sprendimas buvo svarbus ir pačiam vaikinui – nes taip jis galėjo likti sąžiningas prieš kitus ir save.

Vaivorykštės apdovanojimo nominantai požiūrį į LGBTQ+ teises keičia viešumu

2021 m. rugsėjo 4 d. Kaune įvyko „Kaunas Pride“ eitynės. Nepaisant didžiulio pasipriešinimo iš Kauno savivaldybės pusės - jos buvo surengtos, bei padėjo suaktyvinti diskusijas LGBTQ+ lygiateisiškumo klausimais.

Lukas Gricius: „Mama, aš gėjus“. O ji atsakė: "Aš tave vis tiek myliu“

Lukas Gricius tikrai nėra tas pramogų verslo atstovas, kuris dažnai apie savo gyvenimą kalbėtų interviu metu, todėl pokalbis su fotografu „Delfi TV“ eteryje jau pirmomis akimirkomis sulaukė daug dėmesio. Laidos „Nepatogūs klausimai“ eteryje pašnekovas papasakojo ne tik apie santykius su influenceriu Nagliu Bierancu, įvykusias jų vestuves, bet ir tai, kokiu būdu apie homoseksualumą jis pranešė savo tėvams.

Gėjų bučinį mačiusi Rasa: O Jus nemanote, kad jis savo poelgiu įžeidė daug žmonių ir kad TV žiūrėjo ir vaikai?

Penktadienį Kauno Žalgirio arenoje vykusių M.A.M.A apdovanojimų atgrasiai girdimi iki šiol. Apdovanojimų metu Naglio Bieranco ir Luko Griciaus bučinys sulaukė neapykantos krušos. Ji pasipylė ne tik viešai socialinėje žiniasklaidoje, tačiau ir privačiomis žinutėmis. Naglis Bierancis pasidalino viena tokia žinute.