Naglis Bierancas: mamai užkniso teisintis kada tas Naglis merginą parsives

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Naglis Bierancas: mamai užkniso teisintis kada tas Naglis merginą parsives

Ant, 01/17/2023 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Fotografas, nuomonės formuotojas sako, kad jo atsiskleidimas buvo ilgai lauktas žingsnis jo mamai, kuri nebenorėjo teisintis kodėl jos sūnus neturi merginos. Šis sprendimas buvo svarbus ir pačiam vaikinui – nes taip jis galėjo likti sąžiningas prieš kitus ir save. 

“Kai gyveni savo draugų rate, artimųjų, pažystamų, kuris atrodo tau, kad yra didelis ir kai tu jame gyveni – tau atrodo, kad tai tavo pasaulis”, - sakė Naglis LNK laidoje „Bučiuoju. Rūta“. - “Ir kažkuriuo momentu aš pradėjau abejoti savim. Žmonės mane giria kaip nuoširdų, atvirą, bet aš nesu iki galo atviras. Visos draugės, kurios buvo šalia, buvo peršamos man. Ir man užkniso tos piršlybos su kiekviena mano drauge iš eilės. Su pusseserę net piršo”. 

Jis sakė, kad bene labiausiai šio žingsnio laukė jo mama: “Mama tiktai laukė, kad pasakyčiau viešai, nes jai užkniso giminei teisintis kada tas Naglis merginą parsives. Ir aš kai nuvažiuodavau pas gimines mane irgi užknisdavo tie visi klausimai. Tai mamai buvo kaip akmuo nuo krūtinės. “Ačiū dievui pasakei”. 

Tiesa, sprendimas atsiskleisti viešai - nebuvo toks paprastas sprendimas. N. Bierancas pasakojo, kad nerimavo, kad atvirumas gali pakenkti jo karjerai. 

“Ir aš galvojau ar man tai nepakenks - mano atvirumas man pačiam. Priėmiau sprendimą, kad aš turiu pasakyti ir bus, kaip bus”, - sakė jis. 

Vyras teigia, kad atsiskleidimą paskatino ir meilė. Jis sakė, kad kai esi vienas – kyla daugiau abejonių, bet sutikus antrą pusę - tai daryti žymiai lengviau. 

“Bet kai aš sutikau, kuriam pajutau jausmus, meilę, tai nebuvo jokios abejonės, kad mes dar turim kažką slėpti ir tylėti. Tai buvo toks normalus jausmas, meilė, kuria norėjom pasidalinti. Kad nebūtų jokių užkulisinių kalbų”, - apie paskatas būti atviram su visuomene pasakojo Naglis.