Moterų ledo ritulio komanda iškovojo auksą. Net 7 narės priklauso LGBTQ+ (foto)

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Moterų ledo ritulio komanda iškovojo auksą. Net 7 narės priklauso LGBTQ+ (foto)

Pen, 02/18/2022 - 14:30
Kategorija:
0 komentarų

Pekino olimpinėse aukso medalį iškovojo Kanados moterų ledo ritulio komanda. Ji 3:2 įveikė JAV komandą.

Net septynios šios komandos narės priklauso LGBTQ+ bendruomenei: Brianne Jenner, Erin Ambrose, Emily Clark, Mélodie Daoust, Jamie Lee Rattray, Jill Saulnier ir Micah Zandee-Hart.

30 metų Brianne Jenner 2014 m. žiemos olimpinėse žaidynėse Sočyje iškovojo olimpinį auksą, o 2018 m. Pjongčango žiemos olimpinėse žaidynėse ji ant kaklo užsikabino sidabro medalį. 2019 m B. Jenner ištekėjo už savo partnerės Hayleigh Cudmore.

27 metų Erin Ambrose vaikystėje žaidė vaikinų ledo ritulio lygoje, kol būdama 14 metų pradėjo žaisti moterų ledo ritulį. 2021 m. pasaulio čempionate ji iškovojo auksą. 2020 m. ji atskleidė priklausanti LGBTQ+ bendruomenei.

26 metų Emily Clark kilusi iš ledo ritulio sportininkų šeimos. Jos tėvas yra treneris, o penki jos broliai ir seserys sportavo jaunystėje. 2018 m. Pjongčango žiemos olimpinėse žaidynėse ji iškovojo sidabro medalį.

30-metė Mélodie Daoust turi olimpinį auksą ir sidabrą (atitinkamai iš Sočio ir Pjongčango). Ji buvo priversta likti ant suolelio po traumos Kanados komandos rungtynėse su šveicarais.

29 metų Jamie Lee Rattray tai pirmosios olimpinės žaidynės!

29 metų Jill Saulnier kilusi iš Halifakso, Naujosios Škotijos. 2018 m. Pjongčango turnyre ji iškovojo sidabrą, 2021 m. pasaulio čempionate – auksą.

25 metų Micah Zandee-Hart šiemet dalyvauja pirmosiose olimpinėse žaidynėse. Ji puiki Kanados komandos gynėja.