olimpiada

Olimpietis atskleidė, kad yra gėjus: aš noriu turėti tokias pačias teises kaip ir bet kuris pilietis (foto)

36 metų gimnastas Tomás González iš Čilės atskleidė esantis homoseksualus. Jis teigia, kad 20-ies suprato, jog yra gėjus, tačiau atsiskleisti jam prireikė daug laiko. Pirmiausia jis turėjo pats susitaikyti su savo seksualumu ir tik tai pasiekęs nusprendė apie tai kalbėti viešai.

Pekino žiemos olimpinėse žaidynės 9 medalius išplėšė LGBTQ sportininkai

Žiemos olimpinės žaidynės Pekine pasibaigė. Laikas skaičiuoti medalius. Atviri LGBTQ+ bendruomenės nariai iškovojo 9 medelius. Jei nariai atstovautų vieną šalį - ji užimtų 11 vietą medalių lentelėje. Žaidynėse dalivavo 27 šalys. GayLIne.LT apžvelgia kas yra tie šlovę pelnę sportininkai?

„Grindr“ ėmėsi žingsnių apsaugoti LGBTQ+ sportininkus Pekino olimpinėse

Remiantis „Bloomberg“ pranešimu, populiari gėjų pažinčių ir bendravimo programėlė olimpiniame kaimelyje išjungė funkciją „Naršyti“. Ši funkcija leidžia vartotojams žvalgyti naudotojų profilius visame pasaulyje.

LGBTQ+ atstovo triumfas olimpiadoje - aukso medalis (foto, video)

Guillaume Cizeron ir jo čiuožimo partnerė Gabriella Papadakis šeštadienį pasiekė naują pasaulio rekordą žiemos olimpinių žaidynių šokių ant ledo varžybose. Pora surinko 90,83 balo. Rekordus mušti jiems pavyko ir vakar - pora už pasirodymus surinko 226,98 balų. Šie skaičiai garantavo auksą Prancūzijos komandai.

PERGALĖ. Gėjus Bruce Mouat iškovojo pirmąją LGBTQ+ pergalę žiemos olimpinėse

2022 m. žiemos olimpinių žaidynių atidarymo ceremonija dar neprasidėjus, LGBTQ+ atstovas iškovojo pirmąją pergalę olimpinėse. Šį trečiadienį britas Bruce Mouat ir jo partnerė Jennifer Dodds mišrių porų kerlingo varžybose nugalėjo komandą iš Švedijos rezultatu 9:5.

Nyderlandai ir Danija nesiųs savo atstovų į Pekino žiemos olimpiadą

Penktadienį Danija priėmė ir paskelbė sprendimą, jog nesiųs savo oficialaus atstovo į Pekino žiemos olimpiadą dėl žmogaus teisių padėties Kinijoje. Tokį patį sprendimą priėmė ir Nyderlandai. Tai penktadienį pranešė visuomeninis transliuotojas NOS, remdamasis šalies Užsienio reikalų ministerija.