olimpiada

PAMATYK. Olimpiečio Eric Radford apatinio trikotažo fotosesija

Eric Radford yra vienas daugiausiai apdovanojimų laimėjęs gėjus sportininkas. Socialiniuose tinkluose jis dalinasi įspūdingomis savo kūno nuotraukomis. Prieš kurį laiką jis reklamavo ir vyriškų apatinių drabužių linijos Thorns Underwear trumpikes, o dabar galima pamatyti ir daugiau jo kadrų su Zaddy Underwear.

Paryžiaus olimpinių žaidynių rengėjai pranešė kokį kiekį prezervatyvų užsakė sportininkams

Tegu žaidimas prasideda!!! Panašu, kad meilės mieste vyksiančios olimpinės žaidynės iš tiesų bus karštos. Bent jau taip mano jų organizatoriai, kurie jau pasirūpino neįtikėtinu kiekiu prezervatyvų. Jie bus išdalinti olimpiadoje dalyvaujantiems sportininkams.

Olimpinis plaukimo čempionas Ianas Thorpe'as: dabar jaučiuosi patogiai sakydamas, kad aš gėjus

Penkiskart olimpinio aukso medalio laimėtojas Ianas Thorpe'as prisipažino, kad yra gėjus 2014 m. liepą. Neseniai „The Daily Telegraph“ duotame interviu vyras teigia, kad apgailestauja jog taip ilgai slapstėsi bei sako, kad pagaliau jaučiasi puikiai kalbėdamas apie savo seksualumą.

Olimpietis atskleidė, kad yra gėjus: aš noriu turėti tokias pačias teises kaip ir bet kuris pilietis (foto)

36 metų gimnastas Tomás González iš Čilės atskleidė esantis homoseksualus. Jis teigia, kad 20-ies suprato, jog yra gėjus, tačiau atsiskleisti jam prireikė daug laiko. Pirmiausia jis turėjo pats susitaikyti su savo seksualumu ir tik tai pasiekęs nusprendė apie tai kalbėti viešai.

Pekino žiemos olimpinėse žaidynės 9 medalius išplėšė LGBTQ sportininkai

Žiemos olimpinės žaidynės Pekine pasibaigė. Laikas skaičiuoti medalius. Atviri LGBTQ+ bendruomenės nariai iškovojo 9 medelius. Jei nariai atstovautų vieną šalį - ji užimtų 11 vietą medalių lentelėje. Žaidynėse dalivavo 27 šalys. GayLIne.LT apžvelgia kas yra tie šlovę pelnę sportininkai?

„Grindr“ ėmėsi žingsnių apsaugoti LGBTQ+ sportininkus Pekino olimpinėse

Remiantis „Bloomberg“ pranešimu, populiari gėjų pažinčių ir bendravimo programėlė olimpiniame kaimelyje išjungė funkciją „Naršyti“. Ši funkcija leidžia vartotojams žvalgyti naudotojų profilius visame pasaulyje.

LGBTQ+ atstovo triumfas olimpiadoje - aukso medalis (foto, video)

Guillaume Cizeron ir jo čiuožimo partnerė Gabriella Papadakis šeštadienį pasiekė naują pasaulio rekordą žiemos olimpinių žaidynių šokių ant ledo varžybose. Pora surinko 90,83 balo. Rekordus mušti jiems pavyko ir vakar - pora už pasirodymus surinko 226,98 balų. Šie skaičiai garantavo auksą Prancūzijos komandai.

PERGALĖ. Gėjus Bruce Mouat iškovojo pirmąją LGBTQ+ pergalę žiemos olimpinėse

2022 m. žiemos olimpinių žaidynių atidarymo ceremonija dar neprasidėjus, LGBTQ+ atstovas iškovojo pirmąją pergalę olimpinėse. Šį trečiadienį britas Bruce Mouat ir jo partnerė Jennifer Dodds mišrių porų kerlingo varžybose nugalėjo komandą iš Švedijos rezultatu 9:5.