Colton Underwood prakalbo apie futbolo komandos persirengimo kambarių užkulisius

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Colton Underwood prakalbo apie futbolo komandos persirengimo kambarių užkulisius

Sek, 06/30/2024 - 16:51
Kategorija:
0 komentarų

Interviu tinklalaidei „Call Her Daddy“ metu, Colton Underwood prisipažino, kad jau šešerių pradėjo jausti, kad nėra toks pat kaip daugelis berniukų. Buvęs futbolininkas papasakojo ir kas vysta bei kaip jis jautėsi sportininkų persirengimo kambariuose.

Alexandra Cooper paklausė Colton kada jis pirmą kartą pastebėjo potraukį vyrams. „Būdamas šešerių, žinojau, kad esu kitoks. Nebuvau toks, kaip kiti vaikai. Nebuvau kaip kiti mano klasės berniukai. Ir iki vidurinės mokyklos negalėjau to visiškai suprasti... kad tikrai tai suprasčiau, pavyzdžiui: „Ei, mane traukia vyrai ir kiti vaikinai“, - atsakė jis.

Tuomet Colton Underwood pridūrė: „Tai taip sunku, bet taip paprasta paaiškinti. Nes tiesiog žinojau, kad kažkas yra kitaip. Tačiau iš tikrųjų negalėjau būti savimi, nes lankiau katalikišką mokyklą kur mergaitėms turėjo patikti berniukai, o berniukams - mergaitės, ir buvo manoma, kad tai yra Dievo žodis“.

Buvęs futbolininkas taip pat prisipažino kodėl ilgą laiką slapstėsi ir niekam nedrįso prisimažinti apie savo seksualinę orientaciją. Priklausymas komandai jam leido baigti mokyklą, o vėliau koledžą. Pastarajame jam puikiai sekėsi žaisti.

„Tuo metu nebuvo kitų gėjų futbolininkų. O koledže turėjau labai gerą karjerą. Nenorėjau blaškyti komandos ir trenerių... o kiti žaidėjai rūbinėje nebuvo Labai draugiški, manau, nes rūbinė yra labai homofobiška, bet ir labai homoerotiška“, - pasakojo jis.

Colton teigė, kad čia sportininkai atsipalaiduoja ir vienas kitą erzina: „Tai pliaukštelėjimas per užpakalį, žinai, visi komentuoja vienas kito daikčiukus, o tada staiga gali būti išvadinami keiksmažodžiais ir gėjus menkinančiais [terminai]“. Jis pridūrė, kad tiems, kas slepia savo seksualumą nuo kitų toks elgesys sukelia tikrus emocinius išbandymus.

„Po treniruotės nesimaudydavau po dušu, nes bijojau, kad rūbinėje ar duše nesusijaudinčiau. Manęs niekada netraukė niekas, su kuo žaidžiau, ar treneriai, todėl tai yra kvaila. Bet aš norėjau išvengti bet kokios galimybės būti atskleistas, todėl persirenginėjau kokiam kampe ar atskiroje patalpoje uždaręs duris“, - prisipažino Colton.

Vyras taip pat prisipažino, kad vengė eiti į vakarėlius su komandos draugais ar vartoti su jais alkoholį, nes jam buvo neramu dėl galimų pasekmių.

Colton teigė, kad su vyrais pradėjo susitikinėti kai jam buvo 21 metai.