Kurių yra daugiau – lesbiečių ar gėjų?

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Kurių yra daugiau – lesbiečių ar gėjų?

Št, 06/29/2024 - 19:18
Kategorija:
0 komentarų

Socialiniame diskusijų tinkle Reddit neseniai pradėta diskusija įdomiu klausimu - kurių yra daugiau homoseksualių žmonių gretose – moterų ar vyrų.

„Pastebėjau, kad vyrų, kuriems patinka tik vyrai žinau tikrai daugiau nei moterų, kurioms patinka tik moterys. Ar moterų lesbiečių tiesiog mažiau yra? Nekalbu apie bisexual žmones, kalbu išskirtinai apie gėjus ir lesbietes“, - klausimą uždavė socialinio tinklo vartotoja/as „Ehte4“.

Į klausimą suskubo atsakyti kiti internautojai. „Statistiniais duomenimis, bent jau apklausose atrodo, kad moterys daugiau linkusios save priskirti įvairiems biseksualumo variantams nei grynai lesbietėms, o vyrai dažniau linkę save laikyti gėjais nei biseksualiais“, - teigė RedWillia.

„Lietuvos statistikos neradau, bet pagal šiuos 2023 m. duomenis atrodo kad lesbiečių tikrai mažiau nei gėjų“, - teigė GeoMap73 ir pasidalino nuoroda į tarptautinės apklausų kompanijos atliktą pasaulinę apklausą.

Ir iš tiesų, joje teigiama, kad apie 9 proc. žmonių save identifikuoja priklausantys LGBTQ+ bendruomenei. Apklausa taip pat rodo, kad apie 4 proc. vyrų ir 1 proc. moterų save priskiria homoseksualiems žmonėms. O štai biseksualų gretose tiek vyrų, tiek moterų yra panašiai – apie keturi procentai.