Tomas Raskevičius – atvirai: „Norėčiau pamatyti žmogų, kuris išdrįs su manimi būti“

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Tomas Raskevičius – atvirai: „Norėčiau pamatyti žmogų, kuris išdrįs su manimi būti“

Tre, 12/01/2021 - 19:19
Kategorija:
0 komentarų

„Būdamas melancholiškas paauglys, apie savo išgyvenimus rašydavau dienoraštį. Kai man buvo 16 metų, tėvai jį rado ir perskaitė. Jaučiausi įskaudintas, nebuvau pasiruošęs priimti save, o apie tai dar sužinojo artimiausi žmonės. Tačiau tėvai dėjo pastangas priimti mane, sakė, kad mylės ir priims tokį, koks esu“, – pasakoja T.V.Raskevičius.

Kaip skelbia Žmonės, pabaigęs darbus, T.V.Raskevičius savo laiką skiria asmeniniam gyvenimui, o tiksliau, sūnui, kurio susilaukė su dviem draugėmis.

„Ilgą laiką esu vienišas, neieškau artimo santykio, nes manyje yra daug emocijų, tad nemanau, kad kitas žmogus turėtų kartu tai išgyventi, – teigia politikas. – Sūnus yra mylimiausias mano žmogus. Dabar jis tokiame etape, kai kalba, reiškia nuomonę, poziciją, rodo charakterį. Tai labai gražu.“

Sprendimą susilaukti sūnaus T.V.Raskevičius priėmė gerai apgalvojęs, nors niekada anksčiau nebuvo leidęs sau pagalvoti, kad galėtų būti tėčiu. Visgi dabar jis vaiką vadina didžiausiu stebuklu, nutikusiu jo gyvenime.

„Man atrodo, mūsų sūnus yra labai laimingas, juo rūpinasi ne keturios, o šešios rankos. Mažam žmogui tai yra didelis privalumas. Nežinau, ką visuomenė įsivaizduoja tokių žmonių santykiuose“, – svarsto T.V.Raskevičius.

Nors politikas šiuo metu yra vienišas, jis pripažįsta neužveriantis durų galimiems santykiams ateityje.

Daugiau Žmonės.