„Grindr“ ėmėsi žingsnių apsaugoti LGBTQ+ sportininkus Pekino olimpinėse

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

„Grindr“ ėmėsi žingsnių apsaugoti LGBTQ+ sportininkus Pekino olimpinėse

Ant, 02/15/2022 - 16:30
Kategorija:
0 komentarų

Remiantis „Bloomberg“ pranešimu, populiari gėjų pažinčių ir bendravimo programėlė olimpiniame kaimelyje išjungė funkciją „Naršyti“. Ši funkcija leidžia vartotojams žvalgyti naudotojų profilius visame pasaulyje.

Šia funkcija praeityje naudojosi ir žurnalistai, kurie norėjo išsiaiškinti kas iš sprotininkų priklauso LGBTQ+ bendruomenei. O tai galėjo sukelti grėsmę sportininkams iš šalių, kuriose LGBTQ+ santykiai kriminalizuoti.

„Mes norime, kad „Grindr“ būtų erdvė, kurioje visi sportininkai, nepaisant to, iš kur jie kilę, jaustųsi pasitikintys vieni kitais būdami olimpiniame kaimelyje“, – sakė „Grindr for Equality“ departamento direktorius Jack Harrison-Quintan.

Lankytojai, prisijungiantys prie Grindr iš olimpinio kaimelio, gauna pranešimą, sveikinantį juos olimpinėse žaidynėse ir informuojančius apie naujus privatumo pakeitimus.

„Jūsų privatumas mums svarbus“, – rašoma pranešime. - „Mūsų naršymo funkcija olimpiniame kaimelyje buvo išjungta, kad žmonės, nesantys šalia, negalėtų čia naršyti“.

Per praėjusių metų 2020 m. vasaros olimpines žaidynes Tokijuje kai kurie vartotojai pasinaudojo šia funkcija, kad įsitikintų, kurie LGBTQ+ asmenis yra olimpiniame kaimelyje. Buvo paskelbtas jautri informacija - taip pat ir apie vieną sportininką, kurio šalyje tos pačios lyties asmenų seksualiniai santykiai yra neteisėti.