Pirmininku perrinktas Karbauskis: demokratiją suprantame kaip gerovę, kurios nevaldo narkotikų verslas, gėjų ideologijos proteguotojai

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Pirmininku perrinktas Karbauskis: demokratiją suprantame kaip gerovę, kurios nevaldo narkotikų verslas, gėjų ideologijos proteguotojai

Tre, 12/08/2021 - 15:38
Kategorija:
0 komentarų

„Mes demokratiją ir laisvę suprantame kaip visuomenės gerovę, kurios nevaldo alkoholio ar farmacijos pramonė, narkotikų verslas, gėjų ar transseksualų ideologijos proteguotojai. Labai svarbu, ir ką visada pabrėžiame, kad Lietuvoje likome vienintelė partija, nebijanti garsiai sakyti, nuolatos kartoti, kad mes esame už tradicinę šeimą, už saugią aplinką mūsų vaikams, nebijanti stoti į Lietuvos žmonių pusę, kurie galvoja taip pat. Man garbė vadovauti principingai tradicines vertybes ginančiai partijai“, – BNS sako R. Karbauskis.

Delfi skelbia, kad anot R. Karbauskio, vienas iš pagrindinių „valstiečių” siekių ir toliau išliks narkotikų dekriminalizavimo ir partnerystės įstatymų neįteisinimas.

„Mūsų uždavinys labai sunkus, susiduriame su pamišusia valdžia, kuriai dabar yra svarbiausia įteisinti narkotikus. Kada šneka vienas iš koalicijos partnerių, kad jeigu nebus dekriminalizuoti narkotikai, tai jis pasitrauks iš koalicijos, tai klausimas, ar dar nors kiek proto liko, ar jau visai išprotėjo”, – piktinosi R. Karbauskis. „Mūsų Seimo frakcija, didžiausia partinė frakcija, turi atstovėti daugumos visuomenės nuomonę. Privalome neleisti įteisinti narkotikų, partnerystę atmesti, kurios labai panašios į vienos lyties asmenų šeimos kūrimą”, – kalbėjo R. Karbauskis.

Daugiau Delfi.