Ar dydis svarbus? Diskusijos dėl penio dydžio tęsiasi. Paskelbtas naujas tyrimas
Dešimtmečius mokslininkai tiria penio ilgį ir apimtis daugelyje šalių, taip pat ar tai lemia partnerių pasitenkinimo kokybę. Jungtinės Karalystės pietuose esančio Kento universiteto akademikai publikavo naujo tyrimo išvadas, kuris paneigia kai kuriuos mitus.
Išanalizavus 265 sekso žaislus, tyrimo metu buvo įvertinti tokie veiksniai kaip dydis, medžiaga, kaina ir klientų atsiliepimai. Norėta išsiaiškinti, kas moterims iš tiesų patinka lovoje, rašo Nypost.com. Tyrėjai priėjo išvados, kad „moterys neskiria didelio dėmesio falo dydžiui“. Taigi dydis nepatenka į prioritetus.
Tai paneigia mitą, kad „kuo didesnis, tuo geriau“ seksualinio pasitenkinimo kontekste. Pavyzdžiui apimtys, paprastai tariant storis, yra svarbesnis už ilgį.
Kitą tyrimą atlikę Stanfordo universiteto mokslininkai išanalizavo kituose 75 tyrimuose 1992–2021 metais surinktus duomenis. Juose dalyvavo daugiau nei 55 000 vyrų. Šių tyrimų metu daugiausia analizuotas penio ilgis erekcijos metu.
Nustatyta, kad per pastaruosius 30 metų vidutinis penio ilgis padidėjo ir išaugo kone 24 proc. Gal kam gali atrodyti, kad tai geros naujienos, tačiau mokslininkai taip nemano.
Įtariama, kad penio didėjimą lemia sveikatai kenksmingi įpročiai, pavyzdžiui nesveiko maisto valgymas, ilgas sėdėjimas, ar net užterštumas pesticidais ar kitomis cheminėmis medžiagomis.
„Bet koks bendras organizmo vystymosi pokytis kelia nerimą, nes mūsų reprodukcinė sistema yra viena iš svarbiausių žmogaus biologijos dalių“, – Stanfordo medicinos tinklaraščiui „Scope“ sakė tyrimo autorius daktaras Michael Eisenberg. - „Jei matome tokį greitą pokyčių greitį, tai reiškia, kad kažkas neįtikėtino vyksta su mūsų kūnu“.
Jis teigė, kad per pastaruosius 29 metus erekcijos būsenoje esančio penio ilgis vidutiniškai padidėjo nuo 12,1 cm iki 15,2 cm.
Iki tol mokslininkai manė, kad dėl didėjančio užterštumo ir kitų reiškinių penis turėtų palaipsniui mažėti. Tačiau panašu, kad buityje naudojamos ar su maistu į organizmą patenkančios cheminės medžiagos trikdo endokrininę sistemą, kuri reguliuoja hormonus.
- Prisijunkite arba užsiregistruokite jei norite komentuoti