Aktorius Ian McKellen nutraukia santykius su vaikinu

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Aktorius Ian McKellen nutraukia santykius su vaikinu

Tre, 02/28/2024 - 08:15
Kategorija:
0 komentarų

84 metų aktorius Ian McKellen nutraukia santykius su gerokai jaunesniu partneriu Oscar Conlon-Morrey. Apie tai pranešė „The Daily Mail“. Pora pradėjo susitikinėti 2022 metais kai jie kartu vaidino motiną ir sūnų pantomimos spektaklyje „Motina žąsis“.

Nors informacijos apie metus trukusius poros santykius nėra daug, Oscar socialinio tinklo Instagram paskyroje yra pasidalinęs nuotrauka, kurioje yra su garsiu aktoriumi.

Anoniminis šaltinis „The Daily Mail“ teigė, kad Oscar galvojo kurti ateitį kartu. „Oscar draugams ir šeimos nariams papasakojo apie savo didelius planus su McKellenu. Jis netgi sakė, kad mano, kad jie susižadės“, - sakė informacijos šaltinis.

Panašu, kad aktoriui tokie planai nebuvo priimtini. „McKellenas neturėjo vaikino 20 metų“, –teigė anonimu norėjęs išlikti žmogus. - „Jis tikrai nėra šeimos vyras. Jis nenori, kad vyras gyventų jo namuose“.

Anot šaltinio, Ian McKellen tikrai neplanuoja vaidinti šeimą ir kartu su vaikinu ramiai gyventi rytų Londone.

Aktorius Ian McKellen atskleidė esantis homoseksualus 1988 m. BBC radijo laidos metu. Jis teigė, kad iki atsiskleidimo jis stengėsi viską gyvenime užmaskuoti, „o tada, kai pajutau, kad esu savimi, tai tapo tiesos sakymu, o tai buvo daug įdomiau“.