aktorius

Gėjų porno žvaigždė sulaukė įkalinimo dėl Kapitolijaus šturmo

Mažai kas galėjo tikėtis, kad populiarus suaugusiems skirtų filmų aktorius „Sergeant Miles“ pseudonimu galėtų dalyvauti buvusio prezidento Trumpo inicijuotuose neramumuose. Tačiau tai įvyko ir už 2021 m. sausio 6 d. vykdytą Kapitolijaus šturmą aktorius sulaukė bausmės.

Susipažinkite su įspūdingais GayVN apdovanojimų nugalėtojais (foto)

Gėjų suaugusiesiems skirtų filmų aktoriai kasmet susirenka Niujorke, kad sužinotų kuris iš jų nusipelnė triumfuoti GayVN apdovanojimuose. Čia varžomasi įvairiose kategorijose - geriausio režisieriaus, aktorių, gerbėjų numylėtinio ir pan. Kol laukiame šio renginio skelbiame praėjusių metų geriausiais aktoriais pripažintų vyrų nuotraukas.

Aktorius Andrew Scott: „Kuo aš vyresnis, tuo labiau jaučiuosi laimingas, kad gimiau gėjumi“

Duodamas interviu „Attitude“ apie būsimą filmą „Visi mes nepažįstamieji“, airių aktorius sakė, kad išsivadavimas iš gėdos jausmo būti savimi yra „vienas nuostabiausių dalykų“.

Dainininkas Michael Bublé prisipažino kas vyksta jo miegamajame

Gera nuotaikos ir netikėtomis istorijomis garsėjantis „The Graham Norton Show“ ir šį kartą nenuvylė. Naujoje laidoje dainininkas Michael Bublé atskleidė, jog aktorius Matthew David McConaughey yra labai svarbus jo gyvenime – jie susitinka miegamajame.