+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

Gėjų pasidalino intriguojančiomis nuotykių istorijomis

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Gėjų pasidalino intriguojančiomis nuotykių istorijomis

Ant, 01/02/2024 - 19:58
Kategorija:
0 komentarų

Socialinio diskusijų tinklo „Reddit“ vartotojai pasidalino savo pažinčių ir nuotykių istorijomis. Akivaizdu, kad gyvenimas nėra toks nuobodus, kaip galėtų atrodyti, o pažintys gali užsimegzti netikėčiausiose vietose. Vieni vartotojai lovoje atsidūrė su savo vaikino gerais draugais, kai kas turėjo nuotykių su kunigu ar pavėžėjimo paslaugas teikusiu vairuotoju.

Diskusija aiškiai parodė, kad įvairios situacijos gali nutikti bet kur ir bet kada. Net tuomet, kai nieko nesitiki – kažkas patraukia tavo žvilgsnį ir žiūrėk – tu jau veiksme.

„Gatvės vakarėlyje pakabinau vaikiną dėvintį velnio kaukę; tai nutiko per Heloviną. Kai atvykome pas mane, jis ketino nusiimti kaukę, bet aš liepiau palikti ją užsidėjus. Kitais metais kiekvieną kartą, kai pamatydavau ką nors tokio paties tipo, susimąstydavau, ar tai jis“, - rašė vienas iš „Reddit“ vartotojų.

Kitas prisipažino permiegojęs su nemaža dalimi savo draugų. „Miegojau su visa grupe draugų iš mano rato įvairiomis progomis su kiekvienu, ir nė vienas nežino, kad aš tai vyko. Aš sutikau vaikiną, tada miegojau su jo draugais, o paskui su jo draugo draugais. Ir jų kaimynais gėjais“, - sakė kitas vyrukas.

„Ką tik apsigyvenau pas savo homofobišką pusbrolį, o pakeliui į jo namus iš oro uosto „Lyft“ vairuotojas mane palinksmino ir išleido“, - dalijosi vienas iš diskusijų dalyvių.

„Suviliojau antrojo lygio koledžo futbolo komandos gynėją, kuris, kol mokiausi koledže, nuolat atsidurdavo geriausiųjų penketuke, o paskutiniais metais laimėjo nacionalinį čempionatą“, - atskleidė kitas.

„Gavau užmokestį už tai, kad avėjau aukštakulnius batus ir spyriau vaikinui į kamuoliukus. Ir aš tai daryčiau dar kartą“, - intriguojančia patirtimi pasidalino vyras.

„18 metų pradėjau lankytis suaugusiųjų knygų parduotuvėse Memfyje. Aš eidavau ten taip dažnai, nes turėjau draugą, kuris teikė naudą!“, - pridūrė kitas.

„Aš reguliariai turiu seksą su savo viršininko vaikinu. Susipažinome darbovietės kalėdiniame vakarėlyje. ... Jo vaikinas ir aš patikome vienas kitam nuo pat pradžių. Bosas buvo girtas, todėl tą vakarą parsivežiau juos namo, nes gyvenu netoliese. Prieš įeinant į jų namus, vaikinas davė man savo numerį ir mes bendraudavome, kai mano viršininkas išvykdavo į verslo keliones“, - sakė socialinio tinko vartotojas.