Skvernelis: „visos tos diskusijos apie civilinės sąjungos įstatymą, jos nebereikia“

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Skvernelis: „visos tos diskusijos apie civilinės sąjungos įstatymą, jos nebereikia“

Pen, 12/15/2023 - 08:15
Kategorija:
0 komentarų

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ lyderis Saulius Skvernelis pareiškė, kad Birutės Sabatauskaitės ir Jūratės Juškaitės atvejis parodo, jog Lietuvoje nereikia keisti jokių įstatymų. Neva viskas veikia ir dabar, kuriamos LGBTQ+ šeimos, jos augina vaikus.

Rūta Janutienė laidoje „OpTV“ kalbinusi S. Skvernelį tyčiojosi, kad B. Sabatauskaitės nėštumas yra dar vienas nekalto prasidėjimo atvejis. Ji klausė buvusio premjero ką jis apie tai mano.

„Aš labai džiaugiuosi. Šitas pavyzdys geriausiai parodo, kad tos diskusijos, priešinančios visuomenę mūsų, dėl bandymų legalizuoti arba įteisinti civilinę santuoką yra nereikalingos. Nes pavyzdys rodo, kad labai aukštas Seimo skiriamas pareigūnas ... pažiūrėkite kaip yra įvardinta: „Lygių galimybių kontrolierė Birutė ir Jūratė laukia šeimos pagausėjimo“. Šeima yra jau. Tai kam, nieko nereikia daryti, taip?

Pagausėjimo, tai vadinasi gali turėti ir vaikų. Tai apie ką mes kalbame? Tai visos tos diskusijos apie civilinės sąjungos įstatymą, jos nebereikia. Viskas čia puikiai veikia“, - sakė demokratų partijos vadovas, kurio partija siekia tapti Europos Žaliųjų Partijos nare. Pastaroji kovoja už LGBTQ+ teises, bet panašu, tai demokratams tai nė motais.

Laidos vedėja dar bandė kelti klausimą ar LGBTQ+ vaiko gimimas šeimoje nėra vaiko teisių pažeidimas. Saulius Skvernelis suskubo paaiškinti kaip jis mato šią šeimą.

„Čia bus taip, kad bus mama ir vaikas. Ir bus šeima, kurią sudaro mama ir vaikas. Va taip ir bus. Tai tokių šeimų mes turime daugybę, kur yra mama ir vaikas, tėtis ir vaikas, senelis ir anūkas. Na gyvenime visko būna.

Tai čia va bus taip. O visą kitą kas yra rašoma antraštėse tai yra ... kažkas bus tenai, bet kažkas ... bus mamos draugė, statusas“, - teigė S. Skvernelis.