10 patarimų jei susiruošėte eiti į pasimatymą

Skaitymo laikas
2 minutes
Perskaityta

10 patarimų jei susiruošėte eiti į pasimatymą

Pen, 12/01/2023 - 08:30
Kategorija:
0 komentarų

Nusprendėte susitikti su nepažįstamu žmogumi? Jei taip, greičiausiai esate patyrę nerimą ar jaudulį dėl to, koks bus šis pasimatymas. GayLine.LT pateikia kelis patarimus į ką reikėtų atkreipti dėmesį prieš žengiant pirmąjį žingsnį.

Nerimas ar jaudulys yra natūralus dalykas - ypač kai jums kažkas iš tiesų rūpi ir norėtumėte, jog viskas vyktų taip, kaip jūs įsivaizduojate. Nereikia pamiršti, kad kitas žmogus greičiausiai jaučiais labai panašiai. Siekiant sumažinti jaudulį tiek prieš susitikimą, tiek jo metu, pateikiame jums kelis patarimus:

  • Atvirumas

Vienas svarbiausių dalykų - neslėpti savo ketinimų. Norite tiesiog pabendrauti kavinėje, o gal jūs tikitės, kad jis/ji/jie pakvies jus į miegamąjį? Atskleiskite savo poreikius iki jums susitinkant. Tai padės išvengti nesusipratimų.

  • Tikslas

Jei jūs ieškote ilgalaikių santykių, matyt derėtų tai pasakyti iš anksto. Ne visi žmonės to nori, tačiau suderinus tikslus - būtų daug paprasčiau bendrauti.

Kalbant apie kitus tikslus - geriau neturėti jokių lūkesčių. Turėtumėte puikiai žinoti, kad jo/jos/jų nuotraukos internete yra žymiai geresnės, nei žmogus atrodo realybėje (su retomis išimtimis aišku). Todėl neprisikurkite nebūtų dalykų. Geriau nieko nesitikėti, nei nusivilti, kai jis/ji/jie neatitiks jūsų fantazijų.

  • Jausmai

Jei jaučiate stiprius jausmus - nevaržykite jų. Jums norsi paliesti jo/jos/jų ranką, apkabinti, pabučiuoti? Padarykite tai. Net jei tai jam/jai/jiems bus netikėta - visada galite paaiškinti kaip jaučiatės. Jūs susitinkate pirmą kartą - taigi kitam žmogui neįmanoma suprasti kaip jūs jaučiatės iš jūsų kūno kalbos, gestų ir pan. Parodykite, įvardinkite tai.

  • Nepatogumai

Susitikote, bet jums nepatinka aplinka, o gal dirgina muzika, maistas, ar jis/ji/jie daro dalykus, kurie jums nepatinka - netylėkite. Pasakykite viską ramiu tonu, neslėpdami. Galbūt kartu atrasite išeitį. Labai svarbu savęs neversti kentėti. Tai veda į niekur.

  • Kito poreikiai

Matykite ne tik save. Į susitikimą atėjote ne dėl to, kad jis/ji/jie išgirstų ką jūs norite pasakyti, ar galėtų mėgautis jūsų nuostabaus grožio kompanija. Bendravimas ir santykiai yra keitimasis - kiekvieną akimirką, kiekvieną dieną. Tiesiog turite užtikrinti balansą.

Jūs taip pat neatėjote patylėti ir paklausyti ką jis/ji/jie sako. Pasistenkite girdėti kitą žmogų, tačiau ir matyti save iš šalies, kad neperlenktumėte lazdos.

  • Dėmesys

Kai einate į susitikimą - kitas žmogus tikisi, kad laiką leisite būtent su juo. Išjunkite mobilų telefoną ir nesinaudokite viso susitikimo metu. Tai iš esmės pakeis visą dinamiką.

  • Privatumas

Gerbkite vienas kito privatumą. Įkyrūs klausimai, kamantinėjimas tikrai nėra gera strategija. Žmogus nori atskleisti tiek, kiek tuo metu jam atrodo teisinga. Jei užkabinote jautrią temą - paklauskite ar ji jo/jos/jų nežeidžia, neskaudina, ar galima temą tęsti, o gal geriau ją pakeisti.

  • Ribos

Kiekvienas žmogus turi tam tikras ribas. Nustatykite jas sau ir jų laikykitės. Ar norėsite tik pasikalbėti, o gal eisite prie glamonių, bučinių, ar dar daugiau. Būtent jūs sprendžiate ko norite iš šio susitikimo. Nereikia apsiduoti spaudimui, įkalbinėjimams, nes vėliau galite jaustis blogai prieš patį/pačią/pačius save.

  • Saugumas

GayLine.LT primygtinai rekomenduoja pirmąjį susitikimą rengti viešoje vietoje. Internetinėje erdvėje pasitaiko žmonių apsimetančių tuo kuo nėra. Jums nereikia rizikuoti savo saugumu.

  • Susitarimai

Matyt ne kartą esate buvę pasimatyme, kurio pabaigoje jis/ji/jie pažada jums paskambinti ir tai niekada neįvykstą. Kodėl tai reikia daryti ir jums? Juk nieko nekainuoja padėkoti už susitikimą ir pasakyti, kad deja jūs ieškote kažko kito. Tai nėra malonu, bet atvirumas visuomet atsiperka.

Jei iš tiesų norėsite bendrauti - susitarkite kada galite susitikti kitą kartą. Juk susiplanuoti susitikimą lengviausia kai esate šalia.